Mobile Soccer League بازی جدید لیگ فوتبال موبایل برای اندروید

Mobile Soccer League یک بازی ورزشی می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورد. این بازی توسط استودیو بازی سازی Rasu Games طراحی و به صورت کاملا رایگان برای دانلود انتشار یافته است.

Mobile Soccer League این بازی که از طراحی بسیار خوبی برخوردار می باشد از قوانین اصلی بازی های ورزشی به خصوص فوتبال دوری کرده است. یعنی در این بازی مهارت فردی کارایی به خصوصی ندارد و تنها سرگرمی گیمر به صورت فان هدف اصلی بازی می باشد که بدون شک با آیتم و ویژگی هایی که در اختیار دارد می تواند شما را برای ساعات مختلفی سرگرم کند.

دانلود Mobile Soccer League

ویژگی ها :

  • امکان بازی در جام جهانی 2018
  • بازی در یورو 2016 فرانسه
  • گرافیک دیدنی و خیره کننده در بازی
  • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Mobile Soccer League

در این بازی جذاب شما می توانید در لیگ های مختلفی بازی کنید و با رقبای مختلفی بازی کنید که در این بازی می توانید سبک جدیدی از بازی فوتبال را در اختیار داشته باشید که شاید این بازی بتواند زمینه جدیدی را برای گیمر های ورزشی باز داشته باشد. این بازی دارای طراحی بسیار خوبی می باشد که با صدا گذاری عالی بازی می توان این گیم را یک بازی مناسب برای سرگرمی دانست. این بازی قابلیت تعیین تیم را دارا می باشد که می توانید ترکیب های مخلتفی را برای بازی روی تیم خود پیاده سازی کنید و یا در بین بازی بازیکنانی که مد نظر دارید را تعویض کنید. بازی شما را به عنوان مربی قرار داده است که کنترل بازیکنان نیز به عهده شما می باشد.

 

لیگ های بازی :

– لیگ قهرمانان
– لیگ اروپا
– اسپانیا لا لیگا
– لیگ برتر انگلیس
– ایتالیا سری آ
– آلمان بوندسلیگا
– لیگ فرانسه 1
– سوپر لیگ ترکیه