لانچر موبو برای اندروید Mobo Launcher

با ظاهری دخترانه و شیک

 

بسیاری از اوقات پیش می آید که ظاهر یک نواخت و تکراری گوشی باعث می شود که کاربران از محیط گوشی دلزده شوند و به دنبال آن باشند تا ظاهری جدید و غیر تکراری را تجربه کنند. معمولا در گوشی های اندروید شاهد پوسته های مختلف نخواهید بود! و همین امر امکان تجربه ظاهرهای متفاوت را برای کاربران غیر ممکن ساخته است. اما به لطف توسعه دهندگان این مشکل نیز با عرضه لانچرها حل شده است و با نصب کردن لانچری بر روی گوشی می توان ظاهر گوشی را دگرگون ساخت!

Mobo-Launcher

ویژگی ها:

  • دارای حجمی سیار کم نسبت به لانچرهای دیگر
  • سرعت بسیار بالا و شگفت انگیز در هنگام کار کردن
  • دارای ظاهری بسیار جذاب و نسبتا دخترانه
  • استفاده از رنگ های زیبا و جدید در لانچر
  • نمایش وضعیت جوی به صورت زنده
  • استفاده از آیکن های زیبا و پشتیبانی آیکن پک ها

 

این بار در ApkTops لانچری بسیار دیدنی و جذاب با نام Mobo Launcher برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید ظاهر گوشی تان را تغییر دهید. این لانچر بیشتر برای دخترها طراحی شده است و طراحی دخترانه دارد. ظاهر لانچر موبو تداعی کننده یک محیط شاد و رنگی است که به کاربران این امکان را می دهد تا گوشی خود را از حالت خسته کننده و کسل کننده به یک ظاهر بسیار دیدنی و جالب تدیل کنند. در این لانچر شاهد آیکن هایی بسیار جذاب و دیدنی خواهید بود که زر و برق خاصی به این لانچر بخشیده اند. امکان استفاده از آیکن پک های مختلف نیز در این لانچر گنجانده شده است که می تواند قدرت انتخاب شما را برای تغیر لانچر افزایش دهید. در ادامه می توانید آخرین نسخه از موبو لانچر را با لینک مستقیم دریافت کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام