دانلود پلیر قدرتمند موبوپلیر MoboPlayer

به همراه تمام کدکهای مورد نیاز برنامه

نسخه پچ شده و فول آنلاک

موبو پلیر – MoboPlayer به عنوان یکی از قدرتمندترین و بهترین پلیرهای فایل های تصویری برای اندروید شناخته می شود. از موبو پلیر می توان به عنوان یکی از قدرتمندترین رقیب های MX Player نام برد. برنامه MoboPlayer به شما امکان پخش انواع فرمت های مختلف را می دهد و همچنین امکان پخش کردن فیلم های اچ دی و فول اچ دی را نیز می دهد.

MoboPlayer

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از تمام فرمت های مختلف ویدئویی
  • پشتیبانی از زیرنویس های رایج نظیر SRT, ASS, و SAA
  • نمایش زیرنویس های ثابت در فرمت های MKV, MPV, MOV و …
  • پخش صدا چندگانه استریم
  • پلی لیست و پخش ادامه دار در فایل های فرمت مشابه
  • قابلیت مرتب سازی فیلم ها بر اساس نوع آنها
  • نمایش تصویر بندانگشتی از فیلم ها

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران با برنامه های پخش کننده در گوشی همراه خود دارند، این است که این برنامه امکان پشتیبانی از تمام فرمت ها را ندارند و به همین دلیل مجبور به نصب چندین نرم افزار پلیر در گوشی همراه خود می شوند تا با استفاده از آنها امکان پخش تمام فرمت های مختلف را داشته باشند. اما اگر می خواهید از شر این مشکل خلاص شوید و با نصب یک برنامه، امکان پخش تمام فرمت ها را داشته باشید، توصیه می کنیم به هیچ وجه پلیر قدرتمند موبو – MoboPlayer را از دست ندهید.

پلیر MoboPlayer از اکثر ( و شاید بتوان گفت تمام فرمت ها) فرمت های مختلف تصویری پشتیبانی می کند. شما می توانید توسط این نرم افزار زیرنویس های با زبان های مختلف را به همراه فیلم خود اجرا نمایید. زیرنویس های مختلف با فرمت های SRT, ASS, و SAA توسط موبو پلیر پشتیبانی می شوند. از طرفی این پلیر قدرتمند، قابلیت نمایش دادن زیرنویس های ثابت که در فیلم ها جاسازی شده اند نیز توسط MoboPlayer امکان پذیر است.

نرم افزار موبوپلیر دارای موتور بسیار قدرتمندی برای پخش فیلم ها می باشد که به واسطه آن می توانید فیلم های حجیم و با کیفیت بسیار بالا را پخش کنید. به این ترتیب اگر گوشی همراه شما دارای سخت افزار نسبتا قدرتمندی باشد، انواع فیلم ها را بدون افت کیفیت و بدون هیچ گونه لگ، پخش نمایید. اگر به دنبال نرم افزاری برای پخش فیلم های مختلف در گوشی یا تبلت خود هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه موبو پلیر – MoboPlayer را از دست ندهید. این نرم افزار را در ادامه می توانید از سایت ApkTops دریافت کنید.