MONZO - Digital Model Builder

بازی سرگرم کننده MONZO

در سبک ساخت و شبیه سازی مدل های مختلف از ماشین آلات با کیت های مختلف
محصولی از استودیوی MADFINGER Games سازنده آثاری همچون سری بازی های Dead Trigger
بدون نیاز به دیتا و قابل اجرا به صورت کاملاً آفلاین و تست شده توسط APKTOPS

درخواستی کاربران APKTOPS

توجه: با توجه به درخواست کاربران، نسخه هک شده این بازی برای دانلود آماده شده است. در این نسخه تمام کیت های بازی خریداری شده و شما می توانید از تمام آن ها استفاده کنید. همچنین هیچ نیازی به دانلود اطلاعات اضافی برای این بخش ها ندارید. تمام بخش ها به صورت آفلاین به فایل APK اضافه شده اند که باعث شده است حجم فایل نصبی این بازی به بیش از 4 برابر برسد.

APKTOPS مثل هیچکدام!

MONZO عنوان یکی دیگر از بازی های شرکت MADFINGER Games که پیش از این با ارائه سری بازی های Dead Trigger به محبوبیت بسیار زیادی رسیده بود می باشد. MONZO سبکی جالب و تقریباً عجیب دارد که احتمالاً شبیه به آن را در بازی های زیادی ندیده اید. شما در این بازی به یک مهندس مکانیک تبدیل می شوید و از قطعات مختلف ماشین آلات مختلفی تهیه می کنید.

MONZO

ویژگی ها :

  • گرافیک بالا و نمایش جزئیات زیاد با قابلیت زوم و آن زوم
  • گیم پلی متفاوت و سرگرم کننده
  • قابلیت استفاده از تعداد زیادی کیت (قطعه) برای ساخت ماشین آلات
  • وجود بیش از 30 مدل ماشین از انواع ماشین آلات مثل خودروها، هواپیماها، تانک ها، کشتی ها، سلاح ها و …
  • قابلیت شبیه سازی و استفاده از قطعات گوناگون و ساخت مدل های کاملاً شخصی
  • دارای 30 پلت رنگ آمیزی
  • دارای 8 نوع برچسب و قابلیت استفاده از طرح های مختلف روی بدنه ماشین آلات
  • قابلیت ساخت و شبیه سازی ماشین های پرنده معروف لئوناردو داوینچی
  • قابلیت شبیه سازی دایناسورها

بازی MONZO

MONZO نام بازی شبیه سازی در سبک Entertainment (تفریحی) شرکت MADFINGER Games کشور جمهوری چک می باشد. شما در این بازی باید با استفاده از کیت ها یا همان قطعات مکانیکی، ماشین آلات مختلفی را طراحی کرده و مدل های مختلفی از آن ها بسازید. اگرچه سبک بازی کمی عجیب و نوین به نظر می رسد اما باید گفت که قدرت تخیل و استراتژی هر فرد در این بازی نقش مهمی دارد و این سبک تفکر باعث شده است تا این بازی بر خلاف ظاهر خشک و خسته کننده اش بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد.

در بازی MONZO شما می توانید با کیت هایی که در اختیار دارید چیزهای زیادی طراحی کنید. برای مثال می توانید خودرو، تانک، هواپیما، هلیکوپتر، کشتی، سلاح و یا حتی دایناسورهای ما قبل تاریخ را بازسازی و طرح ریزی کنید. ابتدا می بایست بدنه اصلی طرح خود را پایه ریزی کرده و به اصطلاح استخوان بندی آن را شکل دهید. سپس با قرار دادن قطعات بیشتر می توانید آن را تکمیل کنید.

بعد از تکمیل بخش داخلی این مدل ها، می توانید شروع به ویرایش ظاهر آن کنید. مطابق با سلیقه خود و البته با کمک ده ها مدل پیش فرض از مدل های واقعی که در بازی وجود دارد شما می توانید ظاهر ماشین یا طرح خود را بیارائید. در این مورد می توانید از برچسب ها (استیکرها) و پلت های رنگ آمیزی مختلف استفاده کنید.

شاید در اولین نگاه شبیه سازی کردن یک دستگاه بسیار پیچیده باشد. حتی ممکن است بعضی از کاربران فکر کنند این بازی مخصوص دانشجویان ارشد رشته های مهندسی مکانیکی است اما باید گفت که این چنین نیست و بازی MONZO بیشتر جنبه تفریحی دارد. نگران پیچیده بودن نباشید. در ابتدای بازی، بخش راهنمای تصویری به شما به خوبی آموزش های لازم را می دهد و شما را با سبک و سیاق بازی آشنا می کند. با کمی وقت گذاشتن می توانید با بازی بیشتر آشنا شده و بخش های بیشتری از آن را شناسایی کنید.

گروه APKTOPS بازی سرگرم کننده MONZO را به درخواست کاربران برای دانلود آماده کرده است. جهت آشنایی بیشتر با بازی می توانید ویدئوی تریلر رسمی آن را از بخش “نمایش ویدئو” ملاحظه نمائید.