بازی سرگرم کننده بز کوهی Mountain Goat Mountain

+ به همراه نسخه مود شده بازی

+ به همراه تریلر رسمی از بازی

اگر شما هم به بازی های کم حجم و اعتیادآور علاقه مند هستیم توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی اندروید Mountain Goat Mountain را از دست ندهید. این بازی به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین و جالب ترین بازی های اندرویدی شناخته می شود که با وجود حجم نسبتا کم، اما دارای گیم پلی بسیار جالب و سرگرم کننده ای است.

Mountain-Goat-Mountain

ویژگی ها:

  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و اعتیادآور
  • انجام بازی در فصول مختلف و جذاب
  • وجود دستاوردهای مختلف در طول بازی
  • تله های متفاوت در طی مراحل بازی

 

اگر شما هم به دنبال بازی کم حجم هستید که بتواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Mountain Goat Mountain را از دست ندهید. بدون شک این بازی به عنوان یکی از اعتیادآور ترین بازی ها شناخته می شود که با توجه به حجم کمی که دارد اما بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. همانطور که از نام بازی نیز پیداست، در آن شما کنترل یک بز را بر عهده خواهید داشت که قصد بالا رفتن از صخره های کوه را دارد و شما باید در این راه به او کمک کنید.

در این بازی شما باید به بز کمک کنید تا بتواند از صخره های مختلف بالا برود و به این ترتیب امتیاز بیشتری به دست بیاورد. هرچه در این بازی به قسمت های بالاتر بروید امتیاز بیشتری را از ان خود کرده اید. این بازی در فصل های مختلف انجام می شود و محیط آن به صورت پیوسته تغییر خواهد کرد. تله های مرگبار مختلفی مانند سنگ های بزرگ، رعد برق و … در طول مسیر بازی وجود دارند که باید مراقب باشید با شما برخورد نکند. همچنین در طی بازی شاهد دستاوردهای مختلفی خواهید بود که توصیه می کنیم حتما از آنها استفاده کنید.