Mr Ninja - Slicey Puzzles

بازی Mr Ninja عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های پازلی است که توسط تیم توسعه Lion Studios طراحی و منتشر شده است.

در بازی Mr Ninja منحصر به فرد برای پیشبرد مراحل باید از مغز خود استفاده کنید. شما باید از دشمنان پیشی بگیرید تا نقشه قتل آنها را خراب کنید. سفر به سطوح جدید ، نجات جان گروگان ها و سلاح های منحصر به فرد جدید برای نبرد با دشمنان خود همگی پیش روی شما قرار دارند. اکنون ماجراجویی خود را شروع کنید!

ویژگی های Mr Ninja

  • همه آنها را نابود کنید و جهان را دوباره نجات دهید : Mister Ninja در یک مأموریت مخفی است. از مهارت های خود استفاده کنید و آدمهای بد را از بین ببرید! دشمن شما یک جاسوس ، سرباز، زامبی و یا بیگانه است که همه آنها در این راه هستند تا بتوانند در مقابل شما قرار بگیرند و فقط یک MASTER می تواند آنها را سرنگون کند.
  • تعداد بی پایان مأموریت ها : بسیاری از دشمنان و مراحل برای شکست شما ارائه شده اند ، هر کدام با پیچ و تاب و چالش برانگیزی منحصر به فرد خود طراحی شده اند. از مهارت شمشیر خود برای سقوط و منفجر شدن اشیاء استفاده کنید. واکنش های زنجیره ای ایجاد کنید و هر کاری را برای رسیدن به هدف خود انجام دهید انجام دهید.
  • چالش های جدید در انتظار : گروگان ها را نجات دهید و به مأموریت های مخفی بروید. مهم نیست که در چه شرایطی قرار دارید ، فقط به یاد داشته باشید که حرکت را شمارش کنید.
  • درگیر کردن فیزیک گیج کننده : فقط باهوش ترین و سریعترین بازیکن می تواند همه معماها را حل کند! برای تحقق آن به چیزی بیش از دقت نیاز خواهید داشت. سرعت ، زمان و شکیبایی همه چیزهایی است که برای تبدیل شدن به استاد زنیست نینجا نیاز دارید.
  • ویژگی های جدید به طور مداوم اضافه شده است : هرگز خسته نشوید! آقای نینجا دائماً با مراحل منحصر به فرد ، سلاح و تم های جدید به روز می شود. 

بازی Mr Ninja عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های پازلی است که می تواند برای ساعت ها چالش برانگیز و سرگرم کننده باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از لذت ببرید.