Muffin Knight

نسخه کامل، پرداخت شده (Paid) بازی محبوب Muffin Knight

نسخه عادی و مود شده به همراه فایل دیتا

تست شده توسط APKTops

با امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

اگر با بازی های اندرویدی آشنا باشید حداقل برای یک بار هم که شده باشد، نام بازی Muffin Knight را دیده اید یا نام آن را شنیده اید. این بازی در نگاه اول شاید کمی مزحک و بیش از حد ساده به نظر برسد. اما چیزی که مشخص است، چالش برانگیز بودن آن است و به نظر می رسد سازندگان این بازی تمرکز خود را تا حد زیادی روی چالش بر انگیز بودن و سخت بودن بازی گذاشته اند. بازی Muffin Knight توسط شرکت بازی سازی Angry Mob Games کشور رومانی تهیه و با قیمت 1 دلار در فروشگاه گوگل پلی به فروش می رسد. با برترین های اندروید همراه باشید تا به معرفی این بازی بپردازیم.

Muffin-Knight

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب دو بعدی
  • دارای 18 کاراکتر مختلف
  • سبک چالش بر انگیز
  • قابلیت ارتقاء و خرید موارد مختلف
  • مراحل متنوع در زمین های مختلف و فانتزی
  • طراحی جذاب اتمسفر بازی و استفاده از رنگ آمیزی های جذاب
  • دارای بخش آنلاین Multiplayer

بازی Muffin Knight :

بازی Muffin Knight یک بازی در ژانر arcade و نقش آفرینی است. بازی دارای سبک arena based action-packed بوده و این یعنی بخش اعظم بازی در یک کادر مشخص انجام می شود. این بازی اگرچه در ظاهر محتوای خاصی ندارد اما در واقع دارای یک داستان واحد و از قضا مجذوب کننده نیز است. داستان به ماجرای پیش آمده برای یک پسر بچه باز می گردد. این پسر بچه در حال عبور از جنگل می باشد. او در میان راه با یک سبد پر از شیرینی (Muffin) بر می خورد. این شیرینی ها توسط جادوگری که برای چند لحظه این شیرینی ها را تنها گذاشته بود جادو شده اند. این شیرینی ها به محض اینکه توسط این پسرک لمس می شوند شروع به پرواز به سمت آسمان می کنند و نا پدید می شوند.

هر شیرینی به یک سرزمین می رود! جادوگر وقتی این اتفاق را می بیند از دست پسر بچه عصبانی می شود و او را به یک شوالیه تبدیل می کند. جادوگر پسر بچه را به سفری دراز برای جمع آوری دوباره این شیرینی ها می فرستند و به او قول می دهد در صورتی که تمام شیرینی ها را باز گرداند دوباره او را به یک پسر بچه تبدیل کند. حالا شما باید به این شوالیه کمک کنید تا درخواست جادوگر را انجام دهد. با او به این سفر پر مخاطره قدم بگذارید و این شیرینی ها را جمع کنید. در طول بازی با دشمنان زیادی برخورد می کنید. می توانید با ارتقاء شخصیت بازی از قابلیت های بیشتری برخوردار شوید. همچنین در مراحل بالاتر می توانید کاراکترهای مختلف را خریداری و از آن ها بهره مند شوید. هر کاراکتر قابلیت ها و مهارت های مختص خود را دارد.

در این مطلب از سایت APKTops نسخه عادی و همچنین نسخه مود شده (پول بی نهایت) به همراه فایل دیتای بازی Muffin Knight را برای دانلود آماده کرده ایم.