نسخه فول و پرمیوم نرم افزار Music Studio با دیتای 700 مگابایتی مورد نیاز 

استودیوی کامل موسیقی در گوشی اندرویدی شما / امتیاز 4.8 از 5 در گوگل پلی 
کاملا تست شده و بدون مشکل اجرا و هر نوع ارور لایسنس
قیمت در گوگل پلی : 14 دلار

Music Studio یک استودیوی کامل موسیقی در جیب و در گوشی اندرویدی شماست!

این نرم افزار نیز از دسته نرم افزارهایی با قابلیت های مشابه و اما متفاوت چون Music Maker Jam است که اگر از دنبال کنندگان سایت برترین های اندروید باشید مطلع هستید که مدت ها پیش نسخه فول و پرمیوم آن را برای اولین بار در دنیا با تمام افکت هایش رونمایی کردیم.

موزیک استودیو یا Music Studio نیز نرم افزاری بسیار کامل با تجهیز به پیشرفته ترین امکانات یک استودیوی واقعی است حتی ابزارهایی که فکرش را هم نکنید جز حالت فیزیکی و سخت افزاری آن در دنیای مجازی وجود داشته باشد. این نرم افزار شامل ترکیب یک صفحه کلید پیانو و 118 ابزار استودیو بسیار با کیفیت و برخورداری از 127 موزیک و یک محیط کاربری بسیار شکیل و کاربر پسند است.

مجهز بودن این نرم افزار به یک دیتای جانبی 700 مگابایتی باعث شده Music Studio تبدیل به یکی از بهترین های موسیقی در نوع خودش در گوگل پلی شود به طوری که این نرم افزار توانست در فقط چند روز بعد از ریلیز روی گوگل پلی علی رغم قیمت بالایش به امتیاز 4.8 از 5 دست یابد.

Music Studio (2)

راهنمای نصب : 

  1. ابتدا فایل نصبی شماره 1 یعنی نسخه آنلاک یا همان Music_Studio_v2.0.0_unlock را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.
  2. فایل دیتای نرم افزار را هم از حالت فشرده خارج کرده و پوشه com.xewton.musicstudio3 را دقیقا همانند یک بازی کامپیوتری در مسیر Android/obb کپی نمایید.
  3. وارد نرم افزار شده و صبر کنید عملیات ریپک و استخراج فایل دیتا توسط نرم افزار به پایان برسد . احتمالا در انتهای عملیات نرم افزار یک ارور دهد که اصلا مهم نیست.
  4. حال فایل نصبی شماره 2 یعنی فایل Music_Studio_v2.0.0-paid را بدون اینکه فایل نصبی قبلی را پاک نمایید توسط فایل منیجر گوشی بر روی فایل نصبی قدیمی نصب و به عبارتی جایگزین کنید.
  5. کار تمام است وارد نرم افزار شوید و از نسخه فول پرمیوم آن لذت ببرید!

 

 

 

Music Studio (3)