برنامه مدیریت بدهی ها My Debts

نسخه PRO برنامه

فروش با قیمت 1.9 دلار در گوگل پلی

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که پول یا چیز دیگری را از کسی به قرض گرفته اید اما فراموش کرده اید که انها را پس بدهید. معمولا گاهی اوقات پیش می آید که افراد فراموش می کنند تا بدهی های خود را پس دهند. بهترین کار استفاده از برنامه های مدیریت کننده هزینه می باشد که با استفاده از آنها در زمانی که قبلا تعیین کرده اید، این موضوع به شما هشدار داده می شود تا نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنید.

My-Debts

ویژگی ها:

  • امکان اضافه کردن تصویر از مواردی که قرض گرفته اید یا قرض داده اید. این کار باعث خواهد شد تا وقت خود را با تایپ کردن در مورد آن وسیله از دست ندهید و تنها ضمیمه کردن یک تصویر کافی خواهد بود.
  • امکان یادآوری کردن روزانه، هفتگی، ماهیانه و …بدهی ها
  • امکان مشاهده تاریخچه بدهی های بسته شده

 

My Debts نام نرم افزار برای مدیریت بدهی ها و هزینه ها در گوشی های همراه می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا تمام بدهی های خود را ثبت کنید و برای آن هشدار قرار دهید تا در همان زمان این موضوع به شما هشدار داده شود و بتوانید نسبت به پرداخت بدهی هایتان اقدام کنید. این نرم افزار همچنین امکان اضافه کردن چیزهایی که به دیگران داده اید را نیز به کاربران می دهد تا هیچگاه این مورد را فراموش نکنید. یکی از قابلیت های جالبی که در My Debts قرار داده شده است امکان اضافه کردن تصویر از آیتم های قرض گرفته یا قرض داده شده است؛ به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا وقت خودتان را بابت تایپ کردن در مورد آن آیتم تلف کنید و تنها از عکس آن برای دیدن آیتم مذکور استفاده خواهید کرد.