بازی پرورش ام نوم My Om Nom

عرضه توسط کمپانی معروف ZeptoLab (سازنده بازی Cut The Rope)

توصیه به علاقه مندان بازی معروف Pou

به همراه دیتا و نسخه مود شده بازی

شخصیت Om Nom همان شخصیت دوست داشتی سری بازی های معروف Cute The Rope می باشد که همیشه در ذهن علاقه مندان به این بازی جا خوش خواهد کرد. شرکت بازیسازی Zeptolab اقدام به عرضه بازی جدیدی کرده که شخصیت اصلی آن همان غورباقه سبز رنگ معروف می باشد. این بازی که My Om Nom نام دارد، شبیه به بازی معروف پو – Pou است و در این بازی نیز شما باید از ام نوم نگهداری کنید و آن را پرورش دهید!

My-Om-Nom

ویژگی ها:

  • قابلیت پرورش دادن Om Nom مربوط به خودتان
  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و سبک فان
  • گزینه های بسیار زیاد برای سفارشی سازی Om Nom
  • چیدن دکوراسیون بر اساس سلیقه خود شما
  • وجود مینی گیم های سرگرم کننده و جذاب

 

هنگامی که از بازی پو معرفی شد، شاهد آن بودیم که بازی های بسیار زیادی با همین سبک و سیاق برای گوشی های هوشمند عرضه شدند که هیچ کدام نتوانستند جایگزین بازی پو شوند و دلیل این امر نیز طراحی بسیار هوشمند و عالی بود که بازی Pou داشت. اما این بار شاهد عرضه بازی هستیم که با بازی های دیگر کمی متفاوت است و شاید اصلی ترین دلیل متفاوت بودنش را بتوان پشتیبانی مانند ZeptoLab دانست! My Om Nom جدیدترین بازی از این کمپانی است که شباهت نسبی با بازی معروف پو دارد و حداقل می توان گفت که گیم پلی آن تقلیدی از پو است. اما بدون شک شرکتی با این اعتبار قصد خراب کردن نام خود را ندارد و به هیچ وجه بازی عرضه نخواهد کرد که مشابه پو باشد؛ اما باید این انتظار را داشته باشیم که بازی قوی تر از Pou عرضه کند و این موضوع در My Om Nom به خوبی به صراحت دیده می شود.

در بازی My Om Nom شما با موجودی سبز رنگ و جذاب به نام Om Nom روبه خواهید بود که باید بتوانید او را پرورش دهید. در این بازی آیتم های مختلفی وجود دارد که شما باید آنها را برای Om Nom انجام دهید. این کارها شامل موارد مختلفی نظیر شتوشو دادن Om Nom، سرگرم کردن او، غذا دادن، بازی کردن با او، خواباندن و … می باشد. در طی بازی آیتم های متفاوتی در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید و ظاهر Om Nom را شخصی سازی کنید. همچنین مینی گیم های جالبی نیز برای شما فراهم شده است که علاوه بر سرگرم کردن خودتان، با استفاده از آنها می توانید Om Nom را نیز سرگرم کنید. این بازی را به تمام کسانی که علاقه مند به بازی های اعتیادآور و سرگرم کننده هستند، توصیه می کنیم. در ادامه می توانید جدیدترین نسخه My Om Nom را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.