بازی اچ دی ماجراجویی منور Mystery Manor

با داستان بسیار سرگرم کننده و جذاب!

نسخه معمولی + مود شده مخصوص گوشی و تبلت

بازی های سبک ماجراجویی یکی از محبوب ترین بازی های اندروید به حساب می آیند که دارای طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان نیز می باشند. این بازی ها به دلیل ماهیتی که دارند، علاقه مندان بسیار زیادی به خود جذب کرده اند. شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت چنین بازی هایی را بتوان تقویت کردن ذهن دانست؛ چرا که در این بازی ها، برای انجام ماجراجویی ها و حل معماهای مختلف، باید بتوانید به خوبی از ذهن خودتان استفاده کنید.

Mystery-Manor

ویژگی ها:

  • ماجراجویی های فریبنده و جذاب در طی داستان
  • دارا بودن گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده
  • تنوعی بسیار بالا در اشیا و پازل ها برای حل کردن آنها
  • یافتن اشیاء در حالت مختلف : سایه ها، پدیده، و حالت های زودیاک
  • دریافت آپدیت های جدید با کاراکترها، اشیا و معماهای جدید
  • عدم پایان گیم پلی ماجرایی بازی
  • کمک کردن به دوستانتان و دریافت کمک از آنها
  • یافتن خود در جهانی دیوانه کننده!

 

همانطور که گفتیم، یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت چنین بازی های این است که شما باید از ذهنتان برای پیش بردن بازی استفاده کنید و همین موضوع باعث تقویت ذهن می شود. اگر شما نیز به دنبال یکی از همین بازی ها هستید که با استفاده از آن بتوانید ذهنتان را به چالش بکشید، بدون شک Mystery Manor میتواند یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شما باشد.

Mystery Manor نام بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی معروف GIGL می باشد که به صورت رسمی چند روز قبل در گوگل پلی به صورت رایگان برای علاقه مندان قرار داده شد.

داستان بازی: (به نقل از گوگل پلی)

همانطور که در عنوان بازی نیز مشاهده کرده اید، کلمه ای به نام “منور” وجود دارد. اما این کلمه یک اسم است و نام شهری است. شهری به نام منور که ساکنین ان بدون هیچ گونه مشکلی در کنار یکدیگر زندگی می کنند. تمام ساکنین این شهر زندگی بدون دغدغه و مشکلی دارند. در شهر منور، مردی به نام آقای X وجود دارد. این مرد محبوب تمام شهر است و تمام افراد شهر به او احترام می گذارند. اما به یکباره، آقای X ناپدید می شود و هیچ کس از اهالی شهر نیز از وی خبری ندارند. با ناپدید شدن آقای X آرامشی که قبلا در منور وجود داشت از بین می رود. تمام مردم به نوعی در پی یافتن آقای X هستند.

گیم پلی بازی:

حال شما به عنوان مغز متفکر منور باید بتوانید به دنبال آقای X بگردید. ماموریت اصلی شما نیز در این بازی اندروید، همین امر است و شما باید بتوانید با به دست آوردن سرنخ های مختلف راز گم شدن آقای X را بیابید و دوباره او را به شهر تحویل دهید. :D برای انجام این کار باید به ماجراجویی بپردازید. ماجراجویی های شما به این صورت است که در یک امارت ( و در محیط های دیگر که بخش اصلی را همین امارت تشکیل می دهد) به دنبال سرنخ های مختلف بگردید. برای به دست آوردن سرنخ ها، باید بتوانید معماها و پازل های متفاوتی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت حل کنید.معما ها و پازل های مختلفی در این بازی برای کاربران در نظر گرفته شده است که بدون شک شما را به چالش خواهد کشانید. برای حل کردن این معماها باید تمام قدرت های فکری و ذهنی خودتان را به کار ببرید. بازی شما را غرق یک داستان پلیس گونه (کارآگاهی) خواهد کرد باید در گوشه گوشه مکان های مختلف به دنبال سرنخ های جدیدی باشید که به شما برای یافتن راز اصلی بازی کمک کنند. در این رابطه اشیا و پازل های بسیار زیادی در بازی قرار داده شده است، به طوری که به گفته سازنده های بازی، این بازی گیم پلی نامحدود ماجرایی دارد و هیچگاه تمام نخواهد شد. نکته بسیار جالب تر، این است که شما شاهد دریافت آپدیت های جدیدی برای Mystery Manor خواهید بود. این آپدیت ها سبب هرچه طولانی تر شدن و جذاب تر شدن داستان بازی خواهند شد، چرا که در آنها معماهای چالش برانگیز، کاراکترهای جدید و اشیا مختلفی برای کاربران قرار داده شده است که با دریافت آنها، به صورت خودکار به بازی اضافه خواهند شد.

شما می توانید بازی را در 3 حالت مختلف برای یافتن اشیاء انجام دهید. این موضوع بستگی به میزان هوش شما دارد و انتخاب با خود شما خواهد بود.

گرافیک و محیط Mystery Manor:

در این موضوع که اکثر بازی های ماجراجویی اندروید با گرافیک و محیطی بسیار عالی عرضه می شوند هیچ شکی وجود ندارد. دلیل این امر نیز این است که کاربران مدت زمان زیادی در محیط بازی سپری می کنند و به همین دلیل اگر بازی در سبک ماجراجویی با گرافیک اچ دی عرضه شود، به طبع مورد محبوبیت بالاتری قرار خواهد گرفت.

اما اگر بگوییم که بازی Mystery Manor از این لحاظ یک سر و گردن هم از بازی های ماجراجویی دیگر بالاتر است! به هیچ عنوان اغراق نکرده ایم. Mystery Manor دارای گرافیکی فوق العاده عالی و خیره کننده می باشد. گرافیکی که در آن نهایت کیفیت ممکن برای یک بازی اندروید را تجربه خواهید کرد. به حق شرکت GIGL در طراحی کاراکترها و اشیاء Mystery Manor نهایت دقت ممکن را خرج داده است و در این امر کاملا موفق بوده است. حتما شما نیز بعد از نصب این بازی، به این موضوع پی خواهید برد.

جمع بندی کلی:

از بازی هایی که در سبک ماجراجویی عرضه می شود معمولا انتظارات بسیار زیادی وجود دارد. این مسئله برای بازی Mystery Manor نیز وجود دارد. اما به جرئت می توان گفت که در این بازی، تمام این انتظارات برآورده شده است تا کاربران شاهد یک بازی ماجراجویی تمام عیار و کم نظیر باشند. اگر شما نیز به دنبال بازی هستید که بتواند ساعات بسیار زیادی شما را سرگرم کند، بدون شک Mystery Manor یک انتخاب بی نقص خواهد بود!