برنامه مانیتورینگ شبکه و اینترنت Network Monitor Mini

با امکان تست سرعت اینترنت – نسخه پچ شده

Network Monitor برنامه ای تست سرعت و نمایش آن در گوشی های اندروید می باشد. این نرم افزار سرعت اینترنت شما را به صورت کامل نمایش خواهد داد. با استفاده از این برنامه قابلیت اندازه گیری و مشاهده سرعت اتصال های مختلف نظیر GPRS,3G,Wifi,2g,4G و … را خواهید داشت.

Network-Monitor-Mini-Pro

ویژگی ها: 

  • امکان نمایش سرعت اتصال های مختلف GPRS ، Wifi ، 3G و …
  • سفارشی سازی رنگ نوشته های مختلف
  • تغیر اندازه و نوع فونت نوشته های برنامه
  • بهینه سازی کردن مصرف مموری دستگاه
  • نمایش زنده در هنگام اجرای تمام برنامه ها
  • تغییر واحد نمایش به صورت بیت یا بایت

شاید تا به حال بارها برایتان پیش آمده باشد که قصد مشاهده سرعت واقعی اینترنت را داشته بوده باشید و از این رو به دنبال راه هایی نیز برای اطلاع از این موضوع بوده باشید. این بار در سایت ApkTops یکی از قدرتمندترین و بهترین برنامه های اندروید در زمینه تست و نمایش سرعت واقعی اینترنت برای اتصال های مختلف با نام Network Monitor را اماده کرده ایم که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سرعت اتصال واقعی اینترنت خود را مشاهده کنید. این نرم افزار به کاربران امکان سفارشی سازی محیط برنامه مانند رنگبندی ها، نوع فونت، اندازه فونت و … را می دهد.

برنامه Network Monitor به کاربران این قابلیت را خواهد داد تا از هر جایی در گوشی امکان مشاهده سرعت واقعی اینترنت را داشته باشند. همچنین با قرار دادن ویجت اختصاصی این اپلیکیشن در صفحه اصلی گوشی همراه خود امکان مشاهده میزان ترافیک مصرفی شبکه و اینترنت را دارید. در ادامه می توانید آخرین نسخه از Network Monitor را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.