NeuroNation - Brain Training & Brain Games

برنامه تقویت ذهن اندروید NeuroNation – Brain Training

NeuroNation – Brain Training نام برنامه ای برای تقویت ذهن و افزایش هوش افراد می باشد. با نصب کردن این برنامه بر روی گوشی اندرویدی خود می توانید تمرین هایی که با استفاده از آن قابلیت افزایش هوش خود را خواهید داشت را انجام دهید.

ویژگی ها:

  • قابلیت تقویت کردن حافظه
  • افزایش و بهبود توجه
  • بهبود و افزایش هوش افراد
  • افزایش سرعت تصمیم گیری

همانطور که می دانید ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که در صورت انجام تمرین های بیشتر، فشار بیشتری به ان می آید و در نتیجه کارایی و راندمان آن نیز افزایش می یابد. حتما متوجه شده اید که اگر برای مدت زمانی از ذهنتان کار نکشید، هوشتان کاهش خواهد یافت. اما به لطف برنامه هایی که در زمینه تمرینات و افزایش مهارت های ذهنی این روزها برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است می توانید تا حدود بسیار زیادی از این مشکل جلوگیری کرده و با انجام تمریناتی ذهن خودتان را تقویت کنید.

NeuroNation – Brain Training به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه انجام تمرینات ذهنی برای اندروید شناخته می شود که با استفاده از آن قابلیت تقویت حافظه خود را خواهید داشت. این نرم افزار شامل تمریناتی است که با استفاده از آن امکان بهبود و افزایش هوش را برای کاربران مهیا می کند. به واسطه تمرین هایی که در برنامه NeuroNation – Brain Training گنجانده شده است قابلیت افزایش تصمیم گیری نیز برای کاربران وجود دارد. در ادامه می توانید این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.