برنامه تقویت ذهن اندروید NeuroNation – Brain Training

NeuroNation – Brain Training نام برنامه ای برای تقویت ذهن و افزایش هوش افراد می باشد. با نصب کردن این برنامه بر روی گوشی اندرویدی خود می توانید تمرین هایی که با استفاده از آن قابلیت افزایش هوش خود را خواهید داشت را انجام دهید.

NeuroNation

ویژگی ها:

  • قابلیت تقویت کردن حافظه
  • افزایش و بهبود توجه
  • بهبود و افزایش هوش افراد
  • افزایش سرعت تصمیم گیری

همانطور که می دانید ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که در صورت انجام تمرین های بیشتر، فشار بیشتری به ان می آید و در نتیجه کارایی و راندمان آن نیز افزایش می یابد. حتما متوجه شده اید که اگر برای مدت زمانی از ذهنتان کار نکشید، هوشتان کاهش خواهد یافت. اما به لطف برنامه هایی که در زمینه تمرینات و افزایش مهارت های ذهنی این روزها برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است می توانید تا حدود بسیار زیادی از این مشکل جلوگیری کرده و با انجام تمریناتی ذهن خودتان را تقویت کنید.

NeuroNation – Brain Training به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه انجام تمرینات ذهنی برای اندروید شناخته می شود که با استفاده از آن قابلیت تقویت حافظه خود را خواهید داشت. این نرم افزار شامل تمریناتی است که با استفاده از آن امکان بهبود و افزایش هوش را برای کاربران مهیا می کند. به واسطه تمرین هایی که در برنامه NeuroNation – Brain Training گنجانده شده است قابلیت افزایش تصمیم گیری نیز برای کاربران وجود دارد. در ادامه می توانید این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام