Ninja Revenge

بازی زیبای Ninja Revenge (انتقام نینجا)

گرافیک مناسب به نسبت حجم بسیار کم

به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده

نسخه معمولی + نسخه مود شده

محصول استودیوی DIVMOB CO, LTD کشور ویتنام

با امتیاز 4 از 5 و نزدیک به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی

اگر شما هم هدف اصلیتان از بازی کردن سرگرم شدن و گذراندن وقت می باشد، پس احتمالاً چندین بار به سمت بازی های کم حجم رفته اید و همانطور که همه می دانیم و البته تجربه هم ثابت کرده است، بازی های کم حجم زیادی هستند که گوی رقابت را از بازی های گرافیکی و حجیم ربوده اند و میلیون ها بار دانلود یا خریداری شده اند. بازی کم حجم انتقام نینجا یا Ninja Revenge هم یکی از همین بازی های کم حجم می باشد که توسط استودیوی DIVMOB کشور ویتنام ساخته و عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی بازی Ninja Revenge همراه شوید.

Ninja-Revenge

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی مناسب
  • حجم بسیار کم
  • گیم پلی روان و سرگرم کننده
  • دارای سبک دو بعدی
  • قابلیت کسب نیروهای ویژه و عناصر مختلف
  • وجود ده ها مرحله مختلف در مکان های گوناگون
  • دارای بخش مالتی پلیر
  • دارای کنترل های مجازی ساده
  • دارای بخش Global Leaderboardship و جدول رتبه بندی امتیازها
  • قابل اجرا به صورت SD و HD مطابق با شرایط سخت افزاری دستگاه ها

بازی Ninja Revenge

بازی زیبا و سرگرم کننده Ninja Revenge یک بازی کم حجم در سبک اکشن و از نمای دو بعدی می باشد که ماجرای خون خواهی یک نینجا را به تصویر می کشد. این بازی توسط استودیوی ویتنامی DIVMOB CO, LTD تهیه و عرضه شده است. شما در این بازی در نقش یک نینجای اصیل ژاپنی هستید که همسرش توسط گروهی از دشمنان به نام قاتلان کشته شده است. او نینجایی نه چندان خشن بود اما این موضوع باعث افروخته شدن خشم او شد.

حالا شما باید در نقش این نینجا به دروازه های دشمنان نزدیک شده و پا به قلمرو آن ها بگذارید و با نابود کردن همه آن ها، انتقام مرگ همسر این نینجا را بگیرید. بازی از نمای دو بعدی و در سبک اکشن می باشد. در طول بازی زد و خورد و خون ریزی های بسیار زیادی دیده می شود. دشمنان شما در دسته های مختلف از سامورایی ها گرفته تا نینجاهای ماهر می باشند و اگر مراقب حملات آن ها نباشید، ممکن است بازی را ببازید.

در Ninja Revenge شما می توانید از نیروهای ویژه (Power-ups) استفاده کنید و به کمک آن ها آسیب مهلکی به دشمنان برسانید. نینجای داستان ما دارای مهارت های مختلفی می باشد که شما می توانید از هر کدام برای پیشروی در قلب دشمن استفاده کنید. سلاح اصلی او یک شمشیر می باشد. بخش گیم پلی بازی نیز مثل گرافیک و حجم ساده اما روان و سرگرم کننده می باشد. یک پد مجازی برای حرکت در سمت چپ و دکمه های اصلی در سمت راست تصویر قرار دارند. اگرچه حجم بازی کم است، اما بازی Ninja Revenge مراحل زیادی دارد. با نابود کردن دشمنان و عبور از مراحل مختلف، انتقام نینجا را بگیرید!

توجه: بازی قابل اجرا در دو حالت SD و HD می باشد. دستگاه های پایین رده ممکن است قادر به اجرای صحیح این بازی نباشند.