بازی داستانی و فوق العاده زیبای Northern Tale 4

گرافیک بی نظیر با طرح های عالی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی فوق العاده جذاب در عصر وایکینگ ها با داستان عالی

Northern Tale 4 یک بازی کژوال و نیمه استراتژیک می باشد که چهارمین عنوان از این سری شمرده می شود. این بازی توسط Realore که در سال 2002 در کشور لیتوانی تاسیس شده است و تاکنون بیش از 70 بازی برنده جایزه را  از جمله سری بازی های Northern Tale و The Tribez در رزومه کاری خود به ثبت رسانده است، منتشر شده است. در بازی داستان های شمالی 4 همانند نسخه های پیشین، قلمرو رگنار بار دیگر به خطر افتاده است. به این معنی که ارتشی عظیم از شوالیه های سیاه به همراه جادوگر ها و غول ها در حال نزدیک شدن به جزیره شما هستند تا همه چیز را از بین ببرند. شما باید مانع این کار شوید!

دانلود بازی Northern Tale 4

 

ویژگی ها:

  • محافظت از قلمرو رگنار در برابر نیروهای شیطانی
  • امکان بازی در نقش سه کاراکتر مختلف برای نجات قلمرو سلطنتی
  • مقابله با چالش های مختلف و کسب پاداش برای شجاعت تان
  • تعمیر کنید، بسازید، ارتقاء دهید و جمع اوری کنید
  • داستانی حماسی از افسانه های اسکاندیناوی
  • گرافیک عالی با چشم انداز ها و طرح های دوست داشتنی
  • گیم پلی بی نظیر با ساعت ها بازی و سرگرمی

 معرفی و بررسی بازی Northern Tale 4

در بازی Northern Tale 4 همانطور که از نام ان پیداست، شما در عصر وایکینگ ها ظهور خواهید کرد که باید اجازه دهید خشم وایکینگی درونتان ازاد شود تا بتوانید از قلمرو رگنار دفاع کنید. داستان بازی در مورد رگنار، یکی از قهرمانان اسکاندیناوی در عصر وایکینگ ها که اخیرا سریالی به نام Vikings هم بر اساس داستان زندگی اش ساخته شده است می باشد. بازی از انجایی شروع می شود که نیروهای شیطانی به قلمرو رگنار حمله ور شده اند و رگنار برای نجات قلمرو خود، دوستان خود را فرا خوانده تا همگی مسلح شده و به جنگ با دشمنان شیطانی خود بروند. در بازی شما باید همه کار انجام دهید، یعنی جمع اوری کنید، بسازید، تعمیر کنید و به نقاط مختلف سرزمین های وایکینگ ها مسافرت کنید تا از وقوع جادو های زشت و ناپسندی جلوگیری کنید.

نکته: بازی به تازگی و فعلا به صورت Unreleased در گوگل پلی عرضه شده است، لذا موقتا امکان ناسازگاری با برخی دستگاه ها وجود دارد.