برنامه ثبت یادداشت Note Everything

بسیاری اوقات شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد داشته اید سریعا چیزی را یادداشت کنید تا از فراموش شدن آن جلوگیری کنید اما به دلیل در دسترس نبودن کاغذ و خودکار، نتوانسته اید آن را ثبت کنید. امروزه گوشی های هوشمند یکی از در دسترس ترین وسایل می باشند. برنامه هایی که برای این گوشی ها عرضه می شوند نیز در جهت ساده سازی کارها و امور مختلف، طراحی می شوند. یکی از همین اپلیکیشن ها Note Everything می باشد که امکان ثبت کردن یادداشت لحظه ای را به کاربران می دهد.

ویژگی ها:

  • امکان ثبت یادداشت های تنی
  • قابلیت ثبت کردن یادداشت صوتی
  • اضافه کردن یادداشت های طرح دار
  • سازماندهی کردن یادداشت ها در پوشه
  • ساخت میانبر بر روی صفحه خانگی
  • ارسال کردن و فرستادن یادداشت ها

 

Note Everything برنامه ای کاملا در دسترس برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان ثبت یادداشت را به شکل های مختلف خواهید داشت. این نرم افزار به کاربران امکان ثبت یادداشت های متنی، صوتی و تصویری (شکل کشیدن) را می دهد. امکان ارسال کردن یادداشت ها از طریق مختلف و به اشتراک گذاری آنها نیز وجود دارد. شما می توانید میانبری از Note Everything را در صفحه خانگی گوشی ایجاد کنید تا دسترسی سریع تری به آن داشته باشید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام