معرفی نسخه 1.0.8e کاملا آفلاین NOVA 3

بی نیاز به هر گونه گذر از تحریم و اتصال به اینترنت
لینک دیتای 1.85 گیگابایتی کاملا مستقیم و یکپارچه و مشترک برای تمام پردازنده ها

 محصولی از کمپانی عظیم Gameloft

NOVA 3  از سری بازی های اکشن و فوق گرافیکی اندرویدی  کمپانی گیم لافت با دیتای عظیم 2.18 گیگابایتی است که در این بازی خواهید توانست اوج هیجان و گیم پلی و گرافیکی که از یک بازی اکشن را می توانید انتظار داشته باشید در این بازی تجربه نمایید.

N.O.V.A. 3 Near Orbit Vanguard Alliance 1.0.7

در این بازی هدف شما در مراحل متعدد و بسیار چالش انگیز ، مبارزه با انواع و اقسام موجودات فضایی برای نجات زمین از شر این موجودات است . البته قرار نیست شما این کار را به تنهایی انجام دهید بلکه مبارزه شما از طریق یک تیم 12 نفری در مراحلی چالش انگیز انجام می پذیرد . بیشتر از این شما را منتظر نداشته و پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید یکی از  مهیج ترین و گرافیکی ترین بازی های اکشن اندرویدی را تجربه نمایید N.O.V.A. 3 را بر روی گوشی اندرویدی خوب نصب و تجربه نمایید . برای دانلود آخرین نسخه از بازی به همراه دیتا و مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتای این بازی و محل کپی مناسب آن به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید .

یکی از گرافیکی ترین و حجیم ترین بازی های اکشن تاریخ – گرافیک خیره کننده و بسیار حرفه ای بازی شما را شگفت زده خواهد کرد  !!

نکات:

  1. این بازی بر روی برخی از گوشی ها نظیر نوت 3 با مشکل کرش کردن بعد از لودینگ مواجه می شود. این مشکل از خود بازی است و بر اساس جستجو هایی که انجام دادیم حتی نسخه های خریداری شده نیز دارای این مشکل هستند و در نسخه جدید نیز این مشکل برطرف نشده است.
  2. برای اجرای صحیح و روان بازی نیازمند به 2.15 گیگابایت فضا بر روی گوشی اندرویدی خود + رم سخت افزاری حد اقل 1 گیگ + سی پی یو حداقل 2 هسته ای دارید.
  3. در اولین اجرا به اینترنت متصل باشید و در دفعات بعد بازی کاملا آفلاین است.
  4. نسخه کرک شده APKMANIA تنها نسخه موجود این بازی است و لذا به دنبال نسخه های دیگر نباشید!