بازی استراتژی حمله راهبه Nun Attack

عرضه شده توسط Frima Studio Inc

+ به همراه دیتای بازی

کسب امتیاز 4.4 در پلی استور

انتخاب به عنوان بهترین بازی در سال 2012

هنگامی که در سایت پلی استور شاهد مُهر! Top Developer برای بازی یا برنامه ای هستیم، به این معنی است که آن بازی یا برنامه توسط کمپانی معتبر عرضه شده است. البته باید توجه داشت که تمام کمپانی ها در گوگل پلی این رتبه را کسب نمی کنند و تنها کمپانی هایی که توانسته اند در طول سال ها اعتبار بسیار زیادی در بین کاربران به دست بیاورند، موفق به کسب این نشان می شوند. Frima Studio Inc یکی از همین کمپانی ها می باشد که موفق به کسب عنوان “توسعه دهنده معتبر” را به دست آورده است. این بار در سایت ApkTops یکی از بازی های عرضه شده توسط همین استودیوی بازیسازی را می خواهیم معرفی کنیم که در سال 2012 به عنوان بهترین بازی شناخته شد.

Nun-Attack

ویژگی ها:

  • وجود 4 شخصیت مختلف با قابلیت های منحصر به فرد
  • وجود 40 ماموریت متفاوت و بسیار سرگرم کننده و چالشی
  • دارای بیش از 80 سلاح برای مبارزه با نیروهای دشمن
  • وجود دشمن های مختلف در طول بازی

 

داستان بازی Nun Attack در مورد راهبه هایی می باشد که به جنگ شیاطین رفته اند تا آنها را نابود کنند. در این بازی راهبه ها به اسلحه مجهز شده اند تا بتواند دشمنان را نابود کنند.

در بازی Nun Attack شاهد حضور 4 راهبه مختلف خواهید بود. هرکدام از آنها دارای توانایی های منحصر به فردی می باشند که همین موضوع هیجان بازی را بیشتر می کند، چرا که انتخاب هریک از راهبه ها برای انجام بازی می تواند سبب رقم زده شدن اتفاقی متفاوت در طول بازی شود. شما می توانید یکی از چهار راهبه را انتخاب کنید تا با استفاده از همان بازی را پیش ببرید. ماموریت های چالش برانگیز و متفاوتی در بازی Nun Attack برایتان تدارک دیده شده است. به صورت کلی در این بازی شاهد بیش از 40 ماموریت مختلف خواهید بود که شما را به چالش خواهد کشاند. این ماموریت ها در مکان های متفاوتی و عمدتا ترسناکی انجام می شوند. نکته جالب در مورد Nun Attack وجود سلاح های متفاوتی است که در دسترس کاربران قرار گرفته است. شاید هیچگاه تصور نشود که در بازی با چنین حجمی، بیش از 80 سلاح مختلف قرار داده شده است! اما “استودیوی فریما” توانسته است به خوبی 80 اسلحه مختلف را برای کاربران فراهم کند تا بتوانند از آنها استفاده کنند. به طبع در ابتدای بازی تمام اسلحه ها در دسترس نخواهد بود و با پیش رفتن در بازی می توانید به اسلحه های بیشتری دسترسی داشته باشید. متاسفانه امکان ارتقاء دادن اسلحه ها وجود ندارد و اسلحه ها با همان قدرتی که در ابتدا دارند، تا انتها در دسترس شما خواهند بود. دشمن های متفاوتی نیز در بازی Nun Attack فراهم شده اند! دشمن هایی که باید مراقب باشید چرا که گاهی اوقات به صورت دسته ای به سمت شما حمله ور می شوند که ممکن است برایتان ایجاد خطر کنند.

محیط ترسناک بازی، تناسب بسیار زیادی با موضوع بازی دارد. بدون شک طراحی محیط بازی تاثیر بسیار زیادی بر روی خط داستان بازی دارد و آن را بسیار واقعی تر و جذاب تر کرده است. افرادی که ابتدای بازی را مشاهده کنند سریعا متوجه داستان بازی خواهند شد. این امر را می توان به دلیل طراحی بسیار عالی و شاید بتوان گفت بدون نقص محیط بازی دانست. بازی Nun Attack با وجود حجم نسبتا کمی که دارد، اما دارای گرافیک بسیار عالی است. این بازی با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده عرضه شده است. سبک بازی نیز در سبک بازی های محبوب استراتژی طراحی شده است که به علاقه مندان به این سبک از بازی ها توصیه می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهند.