بازی بسیار جذاب و چالش برانگیز Oddwings Escape

با گرافیک، طراحی و رنگ آمیزی های فانتزی و فوق العاده زیبا

به همراه گیم پلی حرفه ای و بسیار سرگرم کننده

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا + ویدئوی گیم تریلر بازی

Oddwings Escape محصول جذاب و پر طرفدار شرکت فنلاندی Small Giant Games می باشد که با سبک جالب خود می تواند گزینه ای مناسب برای سرگرم شدن باشد. بازی Oddwings Escape یا فرار پرندگان عجیب سبکی به شدت فانتزی داشته و در ژانر اکشن ماجراجویی می باشد. شما در این بازی در نقش پرندگانی ایفای نقش می کنید که با دیگر پرندگانی که تا به حال دیده اید به طور کل فرق می کنند! با APKTOPS در معرفی این بازی سرگرم کننده همراه باشید.

Oddwings-Escape
ویژگی ها :

 • گرافیک مناسب با جزئیات بالا
 • طراحی منحصر به فرد شخصیت ها، محیط و …
 • دارای جو فانتزی و متفاوت
 • شخصیت پردازی های عالی و وجود چندین شخصیت مختلف با ویژگی ها و توانایی های اختصاصی
 • گیم پلی حرفه ای و سرگرم کننده
 • حرکت و پرواز پرنده ها بر پایه اصول واقعی و فیزیکی
 • وجود مراحل مختلف، راه های مخفی مختلف و …
 • دارای بخش Multiplayer
 • قابلیت آزادسازی پرندگان مختلف
 • دارای کنترل ساده و راحت
 • وجود موانع مختلف مثل بمب های هوایی، گازهای سمی و …

بازی Oddwings Escape

بازی Oddwings Escape یک بازی بسیار سرگرم کننده و مهیج از سوی کمپانی فنلاندی Small Giant Games می باشد. این بازی در ژانر اکشن، ماجراجویی بوده و سبک آن دو بعدی می باشد. استفاده از فضای رنگارنگ، شخصیت های مختلف، طراحی مکان های دیدنی و استفاده از گرافیک و جزئیات فانتزی بخش بصری این بازی را بسیار جذاب کرده است.

Oddwings Escape دارای گیم پلی مهیج و سرگرم کننده ای نیز می باشد. سبک بازی ساده اما به نوع خود بسیار چالش برانگیز می باشد. شما در این بازی در نقش پرندگانی عجیب و غریب ایفای نقش می کنید. پرندگانی که هر کدام ویژگی ها و توانایی های خاص خود را دارند اما از لحاظ ظاهری عجیب و زمخت به نظر می رسند! این پرندگان به خاطر ظاهر متفاوتشان با عنوان Oddwings شناخته می شوند.

ماجرای این بازی به دستگیری این پرندگان توسط دکتری شیطان صفت مربوط می شود. Dr Rooster با زندانی کردن این پرندگان قصد انجام آزمایشات شیطانی خود روی آن ها را در آزمایشگاه بزرگ خودش دارد. دلیل ظاهر عجیب و غریب پرنده های Oddwings نیز همین آزمایشات دکتر روستر می باشد. حالا شما می بایست در نقش هر کدام از این پرنده ها پا به فرار گذاشته و از این سرزمین فرار کنید. اما دکتر روستر بد ذات تمام مسیر را با تله های مرگ بار پر کرده است. تله هایی مثل بمب های هوایی، گازهای سمی و … که در صورت برخورد شما با آن ها، سلامتی پرنده ها به شدت به خطر می افتد.

وظیفه شما عبور از بین این موانع و برخورد نکردن با آن ها می باشد. در میان راه تعداد زیادی سکه و کلید وجود دارند که با جمع آوری آن ها می توانید پرندگان بیشتری را آزاد کنید. در Oddwings Escape پرندگان مختلفی وجود دارند که هر کدام ویژگی ها و قدرت های خاص خودشان را دارند. بخش گیم پلی بازی بر اساس حرکات واقع گرایانه و اصول فیزیکی ساخته شده است. همین موضوع باعث چالش برانگیز تر شدن Oddwings Escape می شود. همچنین می توانید در بخش Multiplayer نیز به رقابت با دوستانتان بپردازید.