برنامه دیکشنری آفلاین Offline dictionaries

فروش با قیمت 1.99 دلار

نسخه PRO و خریداری شده

توجه داشته باشید که این دیکشنری از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند!

Offline dictionaries مجموعه ای از دیکشنری های آفلاین ویژه گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن، امکان ترجمه لغات مختلف را خواهید داشت.

Offline-dictionaries-pro

ویژگی ها:

  • عدم نیاز به اینترنت برای ترجمه لغات
  • دارا بودن دیکشنری های مختلف در زبان های متفاوت
  • قابلیت جستوجوی پیشرفته در داخل لغات برای یافتن لغت دلخواه
  • دریافت آپدیت های مداوم برای اضافه شدن لغات جدید

 

شاید بتوان از “دیکشنری” به عنوان یکی از ضروری ترین و پر کاربردترین برنامه های گوشی های همراه نام برد. این نرم افزار می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار بگیرد. هنگامی که شما در حال خواندن متنی باشید که کلمات یا جملاتی از آن را نفهمید می توانید به سادگی با استفاده از دیکشنری، ان را ترجمه کنید. اما یکی از مشکلاتی که اکثر برنامه های دیکشنری دارا می باشند، این است که به صورت آنلاین فعالیت می کنند و باید برای استفاده از انها به اینترنت متصل باشید. اما شاید شما در مکانی باشید که استفاده از اینترنت برایتان ممکن نباشد و یا حتی آنتن نداشت باشید که بتوانید اتصال اینترنت را برقرار کنید. اگر برایتان چنین مشکلی پیش آمده است و به دنبال برنامه دیکشنری هستید که با استفاده از آن امکان ترجمه کردن لغات را به صورت افلاین داشته باشید، توصیه می کنیم به هیچ وجه دیکشنری Offline dictionaries را از دست ندهید!

با استفاده از Offline dictionaries می توانید به صورت آفلاین لغات مختلف را ترجمه کنید. این نرم افزار برای انجام ترجمه به اتصال اینترنت نیاز دارد و همین موضوع را می توان یکی از اصلی ترین نقات قوت آن نام برد!

Offline dictionaries دارای مجموعه ای از دیکشنری ها می باشد که از زبان های مختلف سراسر جهان نظیر انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، عربی، ژاپنی و کره ای پشتیبانی می کند. همین موضوع کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد تا بتوانید متن هایی که با چندین زبان مختلف نوشته شده اند را به سادگی تنها با استفاده از همین نرم افزار ترجمه کنید.

در این دیکشنری امکان جستوجو در میان کلمه را خواهید داشت. این دیکشنری این امکان را به کاربران خود می دهد تا بتوانند در میان تمام کلمات موجود در دیکشنری، کلمه ای که مد نظرشان است را در قسمت جستوجو بیابند تا بتوانند به سادگی آن را یافته و به معنی نوشته شده برای ان دسترسی داشته باشند.  همچنین شایان ذکر است که شاهد عرضه آپدیت های مداوم برای Offline dictionaries خواهید بود تا لغات جدیدی به دیتابیس آن اضافه شود!