نسخه کامل و پرداخت شده بازی Old School Racer 2 Pro

گرافیک جذاب و جلوه های بصری زیبا

گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور

محصولی از استودیوی Riddlersoft Games کشور انگلستان

با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی

توجه: این بازی تنها بر روی سیستم عامل های Android 4.2 به بالا اجرا می شود.

Old School Racer 2 Pro یک بازی سرگرم کننده و جذاب و دو بعدی می باشد که توسط استودیوی Riddlersoft Games انگلستانی تهیه و با قیمت 1 دلار در گوگل پلی به فروش گذاشته شده است. ویژگی اصلی این بازی گیم پلی روان و محیط فانتزی آن می باشد. نکته جالب این بازی و دیگر بازی های Riddlersoft Games این است که تمام آن ها توسط یک برنامه نویس طراحی شده اند! با APKTOPS در معرفی و بررسی بازی Old School Racer 2 Pro همراه باشید.

Old-School-Racer-2-Pro
ویژگی ها :

  • گرافیک دیدنی و زیبا
  • طراحی های عالی از طراحی شخصیت بازی، وسیله نقلیه، محیط پیرامون و …
  • گیم پلی جذاب و بسیار روان
  • دارای 60 مرحله متفاوت
  • سبک سرگرم کننده و اعتیاد آور مسابقه ای در شرایط سخت با نمای دو بعدی
  • دارای کنترلرهای ساده
  • وجود انواع وسایل نقلیه مثل موتور (Motorbikes) موتورهای 4 چرخ (Quad Bikes) و باگی ها (Buggies)
  • قابلیت کسب پول (سکه) و توانایی خرید موتور و ماشین و ارتقاء آن ها

بازی Old School Racer 2 Pro

Old School Racer 2 Pro یک بازی سرگرم کننده و دو بعدی ولی در عین حال گرافیکی و بسیار روان می باشد که توسط استودیوی انگلیسی Riddlersoft Games تهیه و عرضه شده است. مسئول این استودیوی یعنی آقای Mattlekim به تنهایی این استودیو را اداره کرده و بدون کمک گرفتن از هیچ کسی، تا کنون چندین بازی زیبا ساخته است.

Old School Racer 2 Pro یکی از بازی هایی می باشد که برای ساخت آن نسبت به دیگر بازی های این استودیو زمان بیشتری صرف شده است. شما در این بازی در نقش موتورسواری هستید که با موتورهای مختلف مثل موتورهای باگی، چهار چرخ و … در محیط هایی بکر به انجام مسابقات و رکورد زنی مشغول است!

شما باید کنترل این موتورها را به دست گرفته و آن ها را به خوبی هدایت کنید. شما می بایست طول مسیر را طی کرده و به خط پایان برسید. اما مسیر شما بسیار نا هموار خواهد بود. در بسیاری مواقع می بایست پرش کنید، چرخش های 360 درجه بزنید و حرکات خطرناک انجام دهید. هر چند ده متری که بگذارید بازی به شما Checkpoint می دهد که در صورت واژگون شدن می توانید از آخرین چک پوینت مجدداً شروع کنید. اما برای کسب امتیاز اصلی می بایست مراحل را در کمترین زمان ممکن گذرانده و سکه های موجود را جمع آوری کنید.

با به دست آوردن این سکه ها می توانید موتورهای بهتر تهیه کنید و در مراحل بعدی با اطمینان بیشتری رانندگی کنید. بازی Old School Racer 2 Pro دارای گیم پلی ساده اما سرگرم کننده و جذابی می باشد. گرافیک روان و طراحی فضای محیط بازی به خوبی صورت گرفته است. همچنین با توجه به دو بعدی بودن، بازی در نهایت روان بودن انجام می شود.

بازی Old School Racer 2 در دو نسخه رایگان و حرفه ای (Pro) که 1 دلار قیمت دارد عرضه شده است. تفاوت عمده این دو نسخه در وجود تبلیغات در نسخه رایگان و وجود 1000000 اعتبار (سکه) در نسخه پولی می باشد. قابل ذکر است که بازی Old School Racer 2 Pro بدون نیاز به دیتا بوده و کاملاً به صورت آفلاین قابل اجرا می باشد.