One Booster - Antivirus, Booster, Phone Cleaner

نرم افزار One Booster برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های ابزاری است که توسط تیم توسعه One Dot Moblie Limited طراحی و منتشر شده است. این عنوان برنامه تقویت کننده سرعت است که به صورت کارآمد یک پاک کننده هوشمند کش و فضای اضافی برنامه ها و سایر فایل ها است. همچنین این برنامه باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود.

نرم افزار One Booster اطمینان می دهد که دستگاه شما عاری از بدافزارها ، آسیب پذیریها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و Trojans است.

ویژگی های One Booster

 • JUNK CLEANER
  One Booster با از بین بردن فایل های ناخواسته ، فضای کش و حافظه نهان که باعث کند شدن تلفن شما می شود ، فضای شما را ذخیره می کند.
  با پاک کننده حرفه ای این برنامه ، همچنین می توانید فضای بیشتری از پاک کردن داده های حافظه پنهان از برنامه های اجتماعی را بدون نگرانی در مورد حذف پرونده های اشتباه ، خالی کنید.
 • ANTIVIRUS رایگان
  با پیدا کردن ویروس ها در همه برنامه ها ، از گوشی شما محافظت می کند تا گوشی خود را از ویروس ها ، تروجان ها محافظت کرده و از حریم شخصی شما با موتور آنتی ویروس رایگان One Booster که توسط TRUSTLOOK مجوز می گیرد محافظت کند.
 • تقویت کننده موبایل
  این قابلیت با آزاد کردن رم به سرعت بخشیدن به تلفن شما کمک می کند. بعد از تقویت تلفن همراه خود می توانید یک تست سرعت را اجرا کنید تا ببینید سرعت آن چقدر سریعتر شده است.
 • صرفه جویی در مصرف باتری
  این قابلیت با صرفه جویی در مصرف باتری برنامه های در حال اجرا به صرفه جویی در مصرف باتری و افزایش عمر باتری کمک می کند.
 • خنک کننده CPU 
  این قابلیت  می تواند با یک کلیک دمای پردازنده تلفن شما را خنک کند.
 • پر سرعت و ساده
  رابط کاربری One Booster بسیار ساده و زیبا است ، و تمیز کردن فایل  های حافظه پنهان و ناخواسته ، آن را کاربر پسند و آسان می کند تا رم تلفن شما را آزاد کند.

نرم افزار One Booster می تواند تنها با یک کلیک تلفن همراه شما را بهینه و سرعت ببخشد. همچنین این برنامه جذاب می تواند تلفن شما را برای فایل های ذخیره شده و ناخواسته اسکن کند و آنها را پاک کند تا سرعت پردازش تلفن شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.