Online Radio Box - free radio player

نرم افزار Online Radio Box برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های مربوط به موسیقی است که توسط تیم توسعه Final Level طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک برنامه رایگان برای گوش دادن به رادیو آنلاین است.

ویژگی های Online Radio Box

  • لیست های پخش برای اکثر ایستگاه های رادیویی
  • تایمر
  • ساعت زنگ دار
  • ایستگاه های مورد علاقه
  • همگام سازی تنظیمات برگزیده شخصی نسخه وب

در نرم افزار Online Radio Box تعداد زیادی ایستگاه رادیویی آنلاین در سراسر جهان وجود دارد که آن را به یکی از ساده ترین برنامه ها برای گوش دادن به رادیو اینترنتی تبدیل می کند. این برنامه کاملاً رایگان است ، سریع است و نیازی به ثبت نام ندارد. فقط آن را نصب کنید و لذت بردن از ایستگاه های رادیویی آنلاین مورد علاقه خود را شروع کنید.

کاتالوگ برنامه Online Radio Box نه تنها ایستگاه های رادیویی از ایالات متحده ، بلکه همچنین از انگلستان ، استرالیا ، نیوزیلند ، آفریقای جنوبی و همچنین رادیو آنلاین از اروپا ، آسیا ، آفریقا و آمریکاست. مهم نیست که عاشق جاز ، موسیقی رقص یا هارد راک ، قدیمی یا موسیقی محبوب امروزی باشید ، برای هر نوع سلیقه موسیقی یک ایستگاه رادیویی عالی پیدا خواهید کرد.

نرم افزار Online Radio Box برنامه ای بسیار جذاب و کاربردی در زمینه دسترسی به رادیو آنلاین است که به کانال های مختلفی در دنیا دسترسی دارد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.