برنامه مسنجر تماس صوتی و تصویری ooVoo

بیش از 100 میلیون دانلود از گوگل پلی
دارای کیفیت بسیار عالی در تماس تصویری
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

ooVoo از جمله قدرتمندترین و بهترین نرم افزارهای مسنجر و ارتباطی می باشد که دارای سابقه بسیار زیادی در بین کاربران بوده و افراد بسیار زیادی از سراسر جهان این مسنجر را مورد استفاده قرار می دهند. این بار در سایت ApkTops آخرین نسخه همین مسنجر را برایتان آماده کرده ایم.

ooVoo

ویژگی ها:

  • تماس تصویری و صوتی و ارسال اس ام اس به صورت رایگان
  • امکان تماس تصویری با حداقکر 12 نفر با کیفیت بسیار بالا
  • استفاده از فیلترهای واضح کننده صدا در هنگام صحبت
  • امکان برقراری تماس های صوتی با افراد در سراسر جهان
  • ارسال پیامک، تصویر و ویدئوها برای دوستان و افراد خانواده
  • امکان ساخت گروه و چت کردن به صورت گروهی با دیگران
  • استفاده از برنامه ooVoo در دستگاه و دیوایس های مختلف

 

این روزها حرف و حدیث ها در مورد برنامه های مسنجری که امکان برقراری ارتباط به صورت رایگان را برای کاربران فراهم می کنند بسیار زیاد است. همه روزه شاهد افزایش استفاده از برنامه های مسنجری هستیم که قابلیت برقراری ارتباط را به کاربران می دهند. همانطور که می دانید برخی از مسنجرها به امکانات محدودی ختم می شوند؛ برای مثال تنها امکان ارسال پیام را به کاربران می دهند و از طرفی دسته ای دیگر از مسنجرها نیز همه امکانات را به صورت یکجا شامل می شوند که امکان برقراری تماس های صوتی و تصویری و ارسال پیامک و … به صورت یکجا در آنها گنجانده شده است. مسنجر قدرتمند ooVoo یکی از همین مسنجرهای همه کاره برای اندروید می باشد که در ادامه به بررسی و معرفی این مسنجر می پردازیم.

ooVoo از جمله اولین مسنجرهایی بود که امکان برقراری تماس های تصویری را برای کاربران فراهم کرد. این مسنجر به کاربران در ابتدا امکان برقراری تماس تصویری از طریق وبکم را داد و هم اکنون نیز در گوشی های موبایل قابلیت برقراری تماس تصویری با استفاده از دوربین جلویی گوشی را می دهد. تماس های تصویری که در مسنجر “اوو” برقرار می شود کیفیت و وضوح بسیار بالایی دارد. شما می توانید جزئیات را در تماس های تصویری برنامه ooVoo به خوبی مشاهده کنید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که از دوربین جلویی گوشی برای برقراری تماس استفاده می کند و شما می توانید شخص مقابل را به سادگی مشاهده کنید. امکان برقراری تماس های صوتی نیز در این برنامه مسنجر گنجانده شده است.

با استفاده از این برنامه می توانید تماس های صوتی را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. به دلیل استفاده از افکت های افزایش کیفیت و واضح کننده صدا، صدای خروجی و همچنین صدای دریافتی دارای کیفیت بی نظیری می باشد. همچنین امکان رایج مسنجرها، یعنی ارسال پیامک نیز در این مسنجر گنجانده شده است تا بتوانید پیام های مورد نظرتان را به سادگی ارسال و دریافت کنید. در هنگام چت کردن می توانید ویدئو، عکس و دیگر فایل های رسانه ای مورد نظرتان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در مسنجر ooVoo امکان ساخت گروه را دارید. شما می توانید گروه ایجاد کرده و با دعوت از دوستان خود به صورت گروهی به ارسال پیغام بپردازید. تمام پیغام هایی که در این گروه ارسال می شود برای تمام اعضا قابل مشاهده خواهد بود. مسنجر ooVoo نسبت به دیگر برنامه های مشابه دارای ظاهری بسیار زیبا و جذاب می باشد که هنگام کار کردن با آن، به طور حتم همین موضوع شما را شگفت زده خواهد کرد.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.