Opera Touch: fast, new & modern web browser

نرم افزار Opera Touch برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به ارتباطات است که توسط تیم توسعه Opera طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Opera Touch برای افراد در حال حرکت ساخته شده است ، به همین دلیل این برنامه برای رابط کاربری خود جایزه Red Dot را به دست آورد. این ویژگی یک جستجوی سریع وب دارد و به صورت ارگونومیک برای وبگردی تنها با یک دست در دستگاه تلفن همراه شما طراحی شده است. علاوه بر این ، مرورگر Opera Touch شامل ویژگی های ضروری است که آن را به یک مرورگر موبایل ایده آل تبدیل می کند.

هنگامی که مرورگر Opera Touch را باز می کنید ، فوراً آماده یافتن چیزهایی در وب است. فقط تایپ کنید یا از جستجوی صوتی استفاده کنید. وقتی کد QR را پیدا کردید ، به سادگی از برنامه استفاده کنید تا آن را با دستگاه تلفن همراه خود اسکن کرده و به وب سایتی که به آن ارتباط دارد بروید. همچنین می توانید از آن برای اسکن بارکد روی یک محصول و جستجوی آنلاین آن استفاده کنید.

نرم افزار Opera Touch به شما امکان می دهد با استفاده از یک دست در وب کاوش کنید و آن را به بهترین مرورگر موبایل برای اندروید تبدیل کنید. هنگامی که برای اولین بار از برنامه استفاده می کنید ، بین پیمایش پایین استاندارد و دکمه اقدام سریع تعمل می کنید. با این حال ، همیشه می توانید این کار را در هر زمان و در تنظیمات خود تغییر دهید.

از مرورگر Opera Touch به همراه مرورگر رایانه خود Opera برای مرور یکپارچه وب و به اشتراک گذاری سریع فایل در رایانه های شخصی و موبایل استفاده کنید. کافی است مرورگر دسکتاپ Opera را باز کرده و کد QR نمایش داده شده در آنجا با Opera Touch را به عنوان مرورگر Android خود اسکن کنید. نیازی به ورود ، گذرواژه یا حساب کاربری لازم نیست. می توانید پیوندها ، یادداشت ها ، فیلم ها یا هر پرونده دیگر را با یک کلیک به خودتان ارسال کنید و آنها در تمام دستگاهها نمایش داده می شوند.

مرورگر Opera Touch از جدیدترین فناوریهای وب برای حفظ امنیت شما استفاده می کند. اطلاعاتی که شما در جریان ارسال می کنید به طور کامل رمزگذاری شده است. برنامه مرورگر همچنین دارای ویژگی محافظت از رمزنگاری اپرا است که خطر گرمای بیش از حد دستگاه های تلفن همراه و یا عدم مصرف باتری هنگام مرور وب را کاهش می دهد.

مرورگر Opera Touch دارای یک مسدود کننده تبلیغاتی داخلی و اختیاری است. با روشن شدن ، مرورگر Opera شما تبلیغات مزاحم را مسدود می کند و باعث می شود صفحات وب سریعتر از سایر مرورگرهای تلفن همراه برای Android بارگیری شوند.

نرم افزار Opera Touch برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های ارتباطات است که مرورگری بسیار حرفه ای و کاربردی برای استفاده است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.