جدیدترین نسخه One Power Guard Pro FULL اندروید

اولین نرم افزار کاهش مصرف باتری از طریق کرنل
قابل استفاده فقط برای گوشی های روت شده 

جدیدترین نسخه پرو و فول آنلاک 16.0.0 این نرم افزار پرطرفدار فقط در Apktops 

دارای تمام امکانات پرمیوم و پولی

به زودی کپی در تمام سایت های اندروید ایرانی … 

حتما شما هم در سایت های اندرویدی ایرانی و خارجی زیادی عنوان هایی از نرم افزارهایی با کارکرد ” کم کردن مصرف باتری گوشی اندرویدی ” خوانده اید و مشتاقانه نرم افزار مورد نظر را نصب کرده اید اما پس از نصب و تست چند ساعته نرم افزار متوجه شدید نه تنها نرم افزار کوچکترین عملی برای کم کردن مصرف باتری انجام نمی دهد بلکه خودش هم به عنوان یک عامل جدید مصرف باتری در پس زمینه گوشی فعال شده است!

دلیل اینکه این نرم افزار عملکرد خوبی ندارند تنها آن است که این نرم افزار قادرند فقط از طریق خاموش کردن سریع بلوتوث و وایرلس و کم کردن نور صفحه این کار را انجام دهند.

اما نرم افزار جالب One Power Guard Pro و به اختصار OPG که در این پست از سایت Apktops  به معرفی آن می پردازیم با تغییراتی که بر روی کرنل گوشی اندرویدی تان انجام می دهد قادر است میزان شارژدهی گوشی را تا حد زیادی افزایش دهد.

One Power Guard Pro

 این برنامه بر خلاف برنامه های مشابه که صرفاً با کاهش نور صفحه نمایش یا بستن برنامه ها و … باعث کاهش مصرف باطری میشوند ، با اعمال ؛تغییرات در کرنل و فرکانس کاری هسته ها باعث افزایش کاملاً محسوس میزان شارژدهی گوشی شده ، همچنین برنامه قابلیت یادگیری رفتار و عادات روزمره شما در استفاده از گوشی را دارا میباشد و از این طریق بهترین تنظیمات را مطابق با الگوی مصرف شما انجام خواهد داد.

ویژگی های دیگر نرم افزار OPG : 

  • محاسبه میزان دوام باطری
  •  تشخیص نوع باطری
  • وضعیت سلامت باطری
  • بستن برنامه هایی که باطری زیاد مصرف می کنند
  • کاهش مصرف باتری به صورت محسوس
  • دارای 6 حالت مختلف کاهش مصرف
  • نمایش وضعیت سی پی یو
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر …

نکته: نسخه جدید این برنامه نیاز به لاکی پچر جهت پچ شدن و فعال شدن قابلیت های پرو دارد که آموزش آن در ادامه مطلب منتشر شده است.

مراحل پچ (نیازمند به روت) :

1- پس از دانلود فایل فشرده از داخل فولدر Patch فایل Nihon_com.onexuan.battery.pro.txt را در مسیر فولدر دیتای لاکی پچر یعنی Android\data\com.android.vending.billing.InAppBillingService.LUCK\files\LuckyPatcher بجای فایل موجود کپی کنید.

2- وارد برنامه لاکی پچر شده و OPG Pro را به صورت Custom Patch پچ کنید تا پیغام سبز رنگ موفقیت آمیز بودن پچ نمایش داده شود.

3- فایل لایسنس موجود در فولدر Key را در مسیر onebatterypro\key در مموری خود کپی کنید.

4- برنامه را اجرا کنید و از نسخه فول آن لذت ببرید.

نسخه فول این برنامه برای کاربران بخش ویژه رایگان و برای کاربران عادی با قیمت ناچیزی قابل دانلود است.

opg-full One Power Guard Pro
نسخه فول OPG با ماژول های فعال