Order & Chaos Online 3D MMORPG

بازی آنلاین و محبوب Order & Chaos Online

نسخه آنلاین و چند نفره از سری بازی های Order & Chaos

گرافیک و جزئیات بالا در کنار گیم پلی سرگرم کننده در سبک RPG

محصول کمپانی Gameloft

سری بازی های Order & Chaos شرکت گیم لافت، از جمله محبوب ترین فرانچایزهای RPG در میان بازی های اندرویدی هستند. این سری از بازی ها به خاطر داشتن ویژگی های چندگانه، در چند سبک مختلف قرار می گیرند. از همین رو، سری بازی های Order & Chaos برای علاقه مندان به سبک های مختلف از جمله سبک های اکشن ، ماجراجویانه ، استراتژیک و نقش آفرینی گزینه ای مناسب به شمار می آیند. در این مطلب از وب سایت برترین های اندروید به معرفی نسخه آنلاین Order & Chaos Online می پردازیم.

ویژگی های بازی Order & Chaos Online

  • گرافیک عالی با جزئیات بالا
  • گیم پلی بسیار حرفه ای در سبک RPG
  • وجود 5 نژاد مختلف از قهرمانان
  • قابلیت شخصی سازی و ارتقاء قهرمانان
  • وجود هزاران Skill مختلف طی بخش های بازی
  • دارای بخش یک نفره (Solo)
  • دارای بخش چند نفره (Multiplayer)
  • قابلیت وارد شدن به تیم های چند نفره
  • سفر به دنیای بزرگ و فانتزی با چندین سرزمین مختلف

معرفی بازی Order & Chaos Online

Order & Chaos Online یک بازی آنلاین و چند نفره در سبک MMORPG با بهره گیری از المان های سبک هایی همچون اکشن ، ماجراجویانه و استراتژیک می باشد که توسط کمپانی معتبر Gameloft معرفی و برای سیستم عامل های iOS و Android عرضه شده است. کلیت و ماهیت اصلی بازی Order & Chaos Online همانند سری بازی های Order & Chaos می باشد. در این بازی شما به دنیایی بزرگ و بسیار فانتزی سفر می کنید. سرزمین هایی که مملو از قهرمانان و دلاوران می باشد اما نزاع بین این قهرمانان، این دنیا را به آشوب کشانده است.

در این بازی که بخش اعظم آن را همکاری های تیمی چند نفره آنلاین شکل می دهد، شما باید با ملحق شدن به تیم های مختلف و یا رهبری کردن تیم انحصاری خودتان، اهداف مشترکی را دنبال کرده و به صورت گروهی به نقاط دیده نشده سرزمین های رو به رویتان سفر کنید. در این مسیر دشمنان زیادی برای نابود کردن شما مأمور شده اند. با توجه به آن چیزی که برای شما پیش می آید، می توانید قهرمانان دیگر را جزو تیم خود محسوب کنید و یا با آن ها وارد جنگ شوید! ایجاد اعتدال با این همه موجود مختلف کار آسانی نیست.

در بازی Order & Chaos Online پنج نژاد مختلف از قهرمانان وجود دارد. نژادهایی مثل انسان ها، الف ها و … که در سرزمین های خودشان زندگی می کنند و ماجراهایی که پیش آمده است، این نژادها را در مقابل یکدیگر قرار داده است. شما قادر هستید تا شخصیت مورد نظر خود را از میان یکی از نژاد ها انتخاب کرده، آن را تربیت کنید، شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید. سبک بازی RPG و از نمای سوم شخص می باشد. بازی کاملاً بر اصول حرکات تیمی طراحی شده است؛ بنابراین حرکات یک نفره و بدون دقت می تواند عواقب ناخوشایندی در پی داشته باشد.

توجه: قبل از دانلود بازی لطفاً به این نکته توجه کنید که این بازی کاملاً آنلاین می باشد. همچنین با توجه به آنلاین بودن دائمی، IP دستگاه شما توسط سرورهای گیم لافت چک می شود و از جایی که هنوز کاربران ایرانی به صورت عادی نمی توانند در بازی های آنلاین شرکت های مختلف به ویژه گیم لافت بازی کنند، احتمال اینکه این بازی برای برخی از کاربران و ISP های مختلف مشکل داشته باشد وجود دارد. لطفاً حجم بالای بازی و همچنین مشکل مذکور را مد نظر قرار داده و در صورتی که ریسک دانلود این بازی با احتمال اینکه شاید روی کانکشن شما پاسخگو نباشد را می پذیرید، بازی را دانلود کنید.