Oxford German Dictionary

دیکشنری آلمانی آکسفورد Oxford German Dictionary

Oxford German Dictionary دیکشنری آکسفورد برای ترجمه از زبان انگلیسی به آلمانی و بالعکس می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی MobiSystems بر اساس دیکشنری های آکسفورد طراحی و عرضه شده است.

ویژگی ها:

  • بیش از 320 هزار عبارت و کلمه و 520 هزار ترجمه
  • راهنمایی جامع در تلفظ و استرس هجا
  • وجود یادداشت های مفید برای افزایش اطلاعات در مورد آلمان و زبان این کشور
  • ابزارهای کامل جهت جستوجو برای یافتن کلمه دلخواه

 

این روزها بسیاری از فعالیت ها در گوشی های همراه اندرویدی به سادگی انجام می شود و کاربران از گوشی خود برای بسیاری از فعالیت ها، بهره می برند. برای مثال خواندن کتاب ها یکی از مواردی است که این روزها به صورت فیزیکی کمتر شاهد آن هستیم و کتاب های الکترونیکی به عنوان جایگزینی، راه خود را به گوشی های موبایل باز کرده اند تا کاربران در گوشی همراهشان امکان مطالعه کردن آنها را داشته باشند. ابزارهای یادگیری نیز در این بین جای خود را به خوبی باز کرده اند که یکی از برترین همین موارد، استفاده از دیکشنری و فرهنگ لغت ها می باشد.

Oxford German Dictionary دیکشنری آکسفورد به زبان آلمانی برای اسمارت فونهای اندرویدی میباشد. با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی اندرویدی خود همیشه یک دیکشنری آلمانی<>انگلیسی را در گوشی تان خواهید داشت که می توانید به سادگی با جستوجوی کلمه مورد نظرتان، معنی آن را مشاهده کنید. این نرم افزار دارای ابزار جستوجو بسیار دقیق و عالی می باشد که به سادگی معنی کلمات را برایتان شرح خواهد داد.