نسخه جدید بازی محبوب نقطه خور PAC-MAN 256 Endless Maze

بازی نقطه خور یا PAC-MAN را حتما به یاد دارید! نقطه خور یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین بازیهایی بود که به طور حتم افراد بسیار زیادی با ان خاطره دارند. این بار این بازی با شکل و شمایلی جدید برگشته است تا باز هم ثابت کند که می تواند به عنوان یک بازی سرگرم کننده و اعتیادآور جای خود را در میان کاربران گوشی های اندروید نیز باز کند!

PAC-MAN-256---Endless-Maze

ویژگی های بازی پک من پیچ و خم بی پایان

  • بهینه سازی شده برای تبلت و گوشی های اندروید
  • دارای قدرت های UPS بسیار جذاب مانند گردباد، لیزر، غول و …
  • پشتیبانی از حالت کنترل توسط صفحه های لمسی
  • تجربه گیم پلی بی پایان در محیطی رانر مانند
  • وجود ارواح های معروف که باید از دست انها فرار کنید

 PAC-MAN 256 Endless Maze با همان سبک و سیاق جذاب و سرگرم کننده قدیمی دوباره برگشته است. در این نسخه شاهد اضافه شدن رانر بی پایان به بازی هستیم که گیم پلی آن را بسیار جذاب و سرگرم کننده تر نیز می کند. در این نسخه دیگر شاهد محیطی مربع مانند که اطراف آن بسته باشد نخواهید بود و شما می توانید در محیطی بی پایان بازی را انجام دهید. محیط بازی در این نسخه همانند بازی های سبک رانر طراحی شده است که شما امکان فرار و حرکت ب صورت نامحدود را خواهید داشت تا بتوانید به هر سمتی که خودتان میخواهید حرکت کنید.

همانطور که می دانید در سری بازی های نقطه خور یا پک من شما باید از دست ارواحی که در بازی وجود دارند فرار کرده و نباید اجازه دهید که به شما نزدیک شوند. اما در سری جدید این بازی دشمن جدید و قدرتمندتری با نام The Glitch وجود دارد که شامل یک سری اعداد به هم ریخته هستند و هنگامی که شما به نزدیک انها پای بگذارید، انها شما را خواهند بلعید. علاوه بر دشمن جدید و قدرتمندی که در این نسخه اضافه شده است، همچنین شاهد اضافه شدن قدرت هایی جدید نیز در این نسخه هستیم که شامل لیزر، طوفان، استفاده از غول … می باشد که هیجان بسیار بیشتری به بازی داده است.

شما امکان استفاده از این قدرت ها برای انجام دادن راحت تر بازی را خواهید داشت. اگر از علاقه مندان به سری بازی های نقطه خور هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه جدیدترین نسخه از این بازی را از دست ندهید. در ادامه می توانید آخرین نسخه بازی PAC-MAN 256 Endless Maze را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.