بازی پک من دی ایکس با گرافیک و موسیقی جدید PAC-MAN Championship Edition

PAC-MAN Championship Edition نام یکی دیگر از بازی های جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی قابل قبول و منحصر به فرد است که در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت بازی سازی Studios Inc در سبک بازی های ارکید و مسابقه ای برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب تمام سکه های موجود در صفحه را جمع کرده و از 4 روح سرگردانی که شما را دنبال می کنند فرار کرده و سعی کنید تا به دام ان ها نیفتید.

PAC-MAN Championship Edition

ویژگی های بازی پک من

  • دارای بیش از 10 منطقه با پوسته های منحصر به فرد و متنوع
  • دارای بیش از  132 سطح شگفت انگیز و به یاد ماندنی
  • دارای 3 حالت مختلف بازیاز جمله Score Attack و Time Trial، Ghost Combo
  • دارای عملکرد های اسان برای یادگیری اما دشوار برای حرفه ای شدن
  • امکان جمع اوری انواع میوه های توت فرنگی، البالو و …
  • دارای گیم پلی اعتیاد اور و هیجان انگیز

قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که PAC-MAN Championship Edition با قدمتی که در دنیای بازی ها دارد بسیار محبوب بوده و یک بازی شناخته شده برای تاری، نینتندو، میکرو، سگا، پلی استیشن و سایر کنسول ها است که هم اکنون راه خود را به سمت کنسول های امروزی و البته کامپیوتر باز کرده است. در این بازی جذاب، شاهد مارپیچ‌ های بزرگ و الگو های نقطه جدید و منحصر به‌ فرد خواهید بود. همانطور که گفته شد در این بازی باید از دست ارواح به وسلیه ی مار پیچ های نفس گیر و با جمع اوری ایتم های مختلف فرار کنید.

بهتر است بدانید که این بازی به صورت رکوردی بوده و باید در مدت زمان ۵ یا ۱۰ دقیقه رکورد مناسبی را برای خود به جای بگذارید، اما مراقب باشید، هرجه امتیاز بیشتری بتوانید کسب کنید، سرعت بازی نیز بالاتر رفته و هیجان بازی اوج بیشتری خواهد گرفت. شاید بتوان سه عامل اصلی موفقیت پکمن را در سه کلمه سادگی، سرعت و جذابیت خلاصه نمود. در این بازی شما کنترل پکمن را به دست گرفته و باید او را در یک هزارتوی ابی رنگ یاری دهید. سبک کلاسیک بازی در مراحل گوناگون هنوز به چشم میخورد و با اضافه شدن موزیک و گرافیک جدید و همچنین دستاوردها و مدال ها جدید به ان حال و هوای تازه ای بخشیده است.