Pacific Fire

بازی Pacific Fire عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های استراتژی است که توسط تیم توسعه Wirraway Software طراحی و منتشر شده است. وقایع این بازی مربوط به جنگ های دریایی اقیانوس آرام و جنگ جهانی دوم است. از سالهای 1941-1945 شما می بایست فرماندهی نیروهای ایالات متحده ، ژاپنی ، انگلیس ، استرالیا ، نیوزلند ، چینی و هلندی در اقیانوس آرام و آسیای جنوب شرقی را برعهده بگیرید.

در بازی Pacific Fire تمام جنگ در اقیانوس آرام را از طریق 16 کمپین تاریخی دقیق ، از حمله به پرل هاربر تا تسلیم امپراتوری ژاپن ، تجربه کنید. فرماندهی اسکادرانهای بیش از 80 نوع هواپیما ، از مادربردهای نمادین مانند A6M2 و P-38 Lightning گرفته تا انواع کمتر شناخته شده مانند CAC Boomerang و Vickers Wellington در این بازی جذاب طراحی شده اند. دریاها را با بیش از 50 نوع کشتی جنگی از جمله زیردریایی ها ، کشتی های جنگی و حامل های هواپیما کنترل کنید. Pacific Fire از یک شبیه سازی دقیق و واقع بینانه از جنگ هوایی و دریایی WW2 استفاده می کند.

بازی Pacific Fire دارای 12 کمپین است ، از جمله:
– جنگ های اقیانوس آرام: با تمام نقشه های WW2 ماه به ماه بر روی نقشه ای که از هند تا ساحل غربی ایالات متحده آمریکا پوشیده است ، به مبارزه بپردازید.
– تهاجمی گریز از مرکز: فرماندهی نیروهای امپراتوری ژاپنی که در آغاز WW2 به فیلیپین ، سنگاپور و هند شرقی هلند حمله می کنند.
– دریای مرجانی: اولین نبرد را بین حامل های هواپیما در تاریخ بجنگید و نبردهای مربوط به Guadalcanal و Kokoda Track را تجربه کنید.
– Gambit Yamamoto: یک استراتژی را برای فریب دادن ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده در یک جنگ قاطع با Kido Butai طراحی کنید و تاریخ را در Battle of Midway تغییر دهید.
– اقیانوس آرام مرکزی: ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده و سربازان دریایی ایالات متحده جزایر استراتژیک را تصرف کنند و فیلیپین را در سال 1943 – 1944 آزاد کنند.
– عملیات سقوط: فرماندهی حمله گسترده متفقین به جزایر خانگی ژاپن در این کمپین تاریخ متناوب ارائه شده اند.

بازی Pacific Fire عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی های استراتژی است که روایات جتگ جهانی دوم و جنگ های دریایی را بازگو می کند. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.