بازی زیبا و سرگرم کننده PAN: Escape to Neverland

بازی رسمی فیلم سینمایی PAN

محصولی از Warner Bros. International Enterprises

گیم پلی ساده در کنار گرافیک بسیار عالی

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی

کمپانی Warner Bros همچنان تولید بازی هایی که از روی فیلم های سینمایی الگو گرفته می شوند را ادامه می دهد. پس از چندین اثر معتبر، در ابتدای پاییز سال 2015 و همزمان با اکران فیلم سینمایی PAN شاهد عرضه شدن بازی این فیلم نیز هستیم. این بازی نیز مثل دیگر بازی های گذشته، توسط استودیوی Warner Bros. International Enterprises تولید و عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی بازی PAN: Escape to Neverland همراه باشید.

PAN-Escape-to-Neverland

ویژگی ها :

  • الگوبرداری شده از فیلم سینمایی PAN
  • گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم کم
  • گیم پلی ساده اما بسیار سرگرم کننده
  • ایفای نقش به عنوان شخصیت های مختلف
  • وجود مکان های مختلف در بازی
  • افکت های زیبای صوتی و بصری
  • صداگذاری های عالی
  • دارای موسیقی های متن اورجینال فیلم
  • قابلیت استفاده از سلاح ها و توپ های مختلف
  • وجود مراحل تشویقی و امتیازی Bonus Levels

بازی PAN: Escape to Neverland

شاید شما هم با شخصیت کارتونی Peter Pan در انیمیشن ها و کارتون هایی نظیر Lost Boys ، Return to Neverland و … آشنا باشید. این شخصیت که حالا بیش از 100 سال از عمرش می گذرد توسط نویسنده مشهور اسکاتلندی یعنی آقای جیمز بری (James Barrie) خلق شده است. این شخصیت اولین بار در تئاتری با عنوان The Never Neverland در سال 1904 در اسکاتلند و تحت رهبری James Barrie معرفی شد. Peter Pan دو ویژگی اصلی دارد که احتمالاً همین ویژگی ها باعث محبوبیتش شده اند. اول اینکه او می تواند پرواز کند و دوم اینکه هیچ وقت بزرگ نمی شود!

طی یک قرن گذشته شاهد عرضه شدن کتاب های مصور، کارتون ها، انیمیشن ها و به تازگی فیلم های سینمایی پر خرجی با مضمون Peter Pan هستیم. درون مایه این شخصیت همچنین باعث ساخت سری انیمیشن های محبوبی مثل Thinker Bell شده است. در چند دهه اخیر، ساخت کارتون ها و انیمیشن های Peter Pan توسط کمپانی Walt Disney انجام میشد اما چند سال پیش حق امتیاز ساخت فیلم سینمایی این شخصیت توسط کمپانی Warner Bros خریداری شد.

فیلم سینمایی PAN در اکتبر سال 2015 توسط کمپانی برادران وارنر در تئاترها و سینماهای جهان روی صحنه رفت و همزمان با عرضه این فیلم، بازی رسمی آن نیز توسط استودیوی Warner Bros. International Enterprises تولید و عرضه شد. نام این بازی PAN: Escape to Neverland گذاشته شد. Neverland نام مکانی مصور و تخیلی می باشد که در سری انیمیشن های پیتر پن و تینکر بل دیده شده است. این مکان رمز و رازهای زیادی دارد و همیشه یکی از نقاط قوت این مجموعه بوده است.

داستان فیلم بر اساس اولین تئاتر رسمی Peter Pan ساخته شده است. داستان در مورد کودکی 12 ساله به نام Peter است که در یک یتیم خانه با شرایط نا مساعد زندگی می کند. او از دیگران صحبت هایی در مورد مکانی مرموز به نام Neverland می شنود و بعد از آن رویای پیتر رفتن به آن مکان می شود. روزی رویای پیتر به واقعیت تبدیل شده و او برای این سفر انتخاب می شود. او با چند نفر از دوستانی که در این مسیر پیدا می کند سوار بر یک کشتی هوایی به نام Jolly Roger بر فراز لندن سفر کرده تا به Neverland برسند.

در طرف مقابل یک دزد دریایی پلید با نام Blackbeard وجود دارد که لشکری عظیم از کشتی ها و هواپیماها را تدارک دیده تا به Neverland حمله کند و غنائم این منطقه خاص مثل گنج های قدیمی آنجا را غارت کند. در بازی PAN: Escape to Neverland نیز شما وظیفه جلوگیری از حملات Blackbeard و نابود کردن ارتش او را دارید. برای این کار باید از سلاح های مختلفی که بر روی کشتی Jolly Roger نصب شده اند استفاده کنید. مأموریت شما هدف گیری دشمنان و شلیک توپ های جنگی به سمت آنان است.

بازی PAN: Escape to Neverland بسیار ساده و قابل انجام برای هر شخصی در هر سن و سالی می باشد. شاید محتوای بسیار ساده آن کمی تکراری به نظر برسد اما فضای فانتزی و گرافیک فوق العاده عالی این اثر باعث می شود تا شما از این بازی لذت ببرید. سوار بر کشتی Jolly Roger به سمت Neverland بروید و در این سفر ماجراجویانه Peter Pan و دوستانش را همراهی کنید.