بازی مدیریتی Paradise Bay

با گرافیک مناسب و گیم پلی در سبک استراتژیک

محصول کمپانی King سازنده بازی های معروفی مثل Candy Crush Saga

نزدیک به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی

کمپانی King که اکثر کاربران، آن را به خاطر بازی های محبوبی همچون Candy Crush Saga ، Diamond Digger Saga ، Farm Heroes Saga و … می شناسند، با عرضه بازی های ساده اما سرگرم کننده به یکی از بهترین و موفق ترین استودیوهای بازی سازی در سبک بازی های تفننی مبدل شده است. این شرکت که مقر اصلی آن در کشور مالت می باشد، با ایجاد یک استاندارد مدرنیزه شده و ساخت بازی های موفق زیاد، باعث شده است تا استودیوهای کوچک و بعضاً بزرگی جا پای آن بگذارند. بازی سرگرم کننده، فانتزی، شاداب و رنگارنگ Paradise Bay یکی دیگر از محصولات این کمپانی برای سیستم عامل های Android و iOS می باشد که مثل دیگر بازی های این شرکت، به محض عرضه شدن با توجه و استقابل میلیونی طرفداران این گونه بازی ها رو به رو شد.

Paradise-Bay

ویژگی ها :

  • طراحی های مناسب و جزئیات گرافیکی بالا و فانتزی
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک تفننی
  • وجود المان های استراتژیکی و مدیریتی
  • قابلیت ساخت و شخصی سازی کامل و مدیریت یک جزیره
  • قابلیت کشف رمز و رازهای بسیار زیاد موجود در جزایر مختلف
  • توانایی سفر و کشف مکان های جدید و گنج های دریایی
  • قابلیت تجارت با کشتی های تجاری یا مراکز تجاری در جزایر
  • قابلیت خرید و فروش انواع کالا برای افزایش بهره وری تجارت

معرفی بازی Paradise Bay

Paradise Bay بازی مدیریتی و استراتژیکی استودیوی King در سبک تفننی (Casual) می باشد که شما را در نقش فرماندار یک جزیره، به چالش مدیریت این جزیره دعوت می کند. در بازی Paradise Bay شما به عنوان یک فرماندار یا شاید مالک یک جزیره ایفای نقش می کنید. این جزیره در یک خلیج بسیار زیبا که لقب خلیج بهشت را گرفته است، واقع شده است. در اطراف جزیره شما جزیره های همسایه زیادی وجود داشته و این جزیره ها در عین همسایگی و دوستی، رقابت بسیاری برای جذب توریست و گسترش معاملات تجاری هستند.

شما نیز باید با مدیریت صحیح و انتخاب بهترین موارد، در این رقابت شرکت کنید. در بازی Paradise Bay شما امکان استفاده از منابع و ابزار زیادی دارید. برای مثال می توانید زمینه رفت و آمد کشتی های تجاری را به جزیره خود فراهم کرده و یا با خرید و فروش کالاهای مختلف، در امر تجارت و رونق بخشیدن به این جزیره فعالیت کنید. در طرف مقابل می توانید برای توریست ها موقعیتی عالی برای تفریح و خوش گذرانی ایجاد کرده و با این کار رضایت آنان را جلب نمایید.

اما کار شما به همین جزیره ختم نمی شود! در اطراف شما ده ها جزیره و مکان دنج و دست نیافتنی وجود دارد که پیش از این هیچ انسانی به آن نقاط سفر نکرده است. به این مناطق سفر کرده و در گشت و گذارهای خود، حیوانات گوناگون، رمز و رازهای سر به مهر و حتی گنج های باستانی را کشف کنید. در بازی Paradise Bay چند شخصیت مختلف از جمله Keani و Skippy وجود دارند. از این افراد می توانید در مدیریت بهتر بخش های مختلف جزیره کمک بگیرید.

گرافیک فانتزی و رنگارنگ، گیم پلی سرگرم کننده، وجود بخش های مختلف و مدیریتی، وجود عناصر استراتژیکی و بسیاری ویژگی های ممتاز دیگر، همگی باعث شده اند تا بازی Paradise Bay یکی از بازی های محبوب موبایلی باشد. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های مدیریتی هستید، این بازی را امتحان کنید.