نرم افزار کاربردی و جدید اتصال پاراگون های ExFAT NTFS USB

Paragon ExFAT NTFS USB Android در حال حاضر بهترین و راحت ترین روش غیر روت برای انتقال فایل بین دستگاه اندرویدی و exFAT، NTFS، FAT32 یا HFS + فرمت فلش درایو USB است. این نرم افزار حرفه ای و در عین حال کلاسیک در زمانی که نیاز به جستجوی سریع یک فایل را دارید، قادر است دسترسی فوری به حافظه USB را برای شما فراهم می کند.
 Paragon ExFAT NTFS USB Android

ویژگی ها:

  • امکان دسترسی فوری به حافظه USB
  • راحت ترین روش غیر روت برای انتقال فایل بین دستگاه ها
  • پشتیبانی از تلویزیون و سایر دستگاه های اندرویدی
  • حجم کم و بدون نیاز به روت بودن گوشی
  • رابط کاربری ساده و روان

 

برنامه Paragon ExFAT NTFS USB Android توسط شرکت سازنده Paragon Technologie GmbH طراحی و منتشر شده است و هم اکنون به عنوان یکی از کاربردی ترین برنامه ها در این زمینه شناخته میشود. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و در استفاده از ان با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهید شد. برای استفاده بهتر و بدون مشکل از این برنامه کافیست که: برنامه های Total Commander و Paragon exFAT / NTFS را در دستگاه خود نصب کنید، فلش درایو USB را از طریق USB OTG وصل کنید و سپس سیستم پشتیبانی فایل را که برای دسترسی به داده های USB  به ان نیاز دارید را، راه اندازی کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام