بازی ماجراجویی به دنبال ماورا الطبیعه Paranormal Pursuit

فروش با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

با کسب امتیاز 4.5 از 5 در پلی استور

گرافیک بسیار عالی و خارق العاده HD

Paranormal Pursuit بازی سرگرم کننده در سبک ماجراجویی برای اندروید می باشد که در پلی استور با قیمت 2.99 دلار به فروش می رسد و موفق به کسب امتیاز 4.5 از 5 نیز شده است.

Paranormal-Pursuit

ویژگی ها:

  • داستان فریبنده
  • پازل هایی چالش بر انگیز
  • فرار کردن متوالی و هیجان
  • تصاویر پس زمینه، هنرهای مفهومی، دستاوردها و …
  • دریافت پاداش های فصلی

 

داستان بازی در مورد پسر کوچکی است که دارای قدرت های فرا طبیعی می باشد و همین نکته او را از سایر افراد متمایز کرده است. عده ای سیاستمدار که افکار شیطانی در سر دارند به دنبال آن هستند که پسر را بگیرند و از قابلیت هایی که او دارد سوء استفاده کنند. وظیفه شما در این بازی نجات دادن همین پسر نوجوان می باشد. برای این کار باید بتوانید با استفاده از مهارت هایی که همین پسر کوچک دارد اشیا مخفی را بیابید و جای ان را مشخص کنید.

همانطور که احتمالا متوجه شده اید، بازی Paranormal Pursuit در سبک یافتن اشیا مخفی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی  Alawar Entertainment برای اندروید عرضه شده است. یافتن اشیا مخفی در این بازی همانند یک پازل بسیار بزرگ است که دست به دست هم داده اند تا با یافتن آنها معماهای مختلف را حل کنید. به عبارت دیگر شما می توانید برای حل کردن معماهای مختلفی که در این بازی گنجانده شده است، باید بتوانید ابتدا اشیا مخفی شده را که در بازی پنهان شده اند، بیابید.

بازی دارای داستان ها و فصل های مختلفی می باشد که باید بتوانید آنها را پشت سر بگذارید. پخش موسیقی های دلهره آور در طی بازی، سبب هرچه زیباتر شدن و افزایش هیجان بازی شده است. در مورد گرافیک این بازی باید بگوییم که در بازی Paranormal Pursuit شما شاهد یکی از گرافیکی ترین بازی هایی که تاکنون برای اندروید عرضه شده است خواهید بود. اگر از علاقه مندان به بازی های ماجراجویی و یافتن اشیا پنهان هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی “به دنبال ماوراالطبیعه” را از دست ندهید.