Parker’s Driving Challenge بازی مسابقه ای چالش های رانندگی

Parker’s Driving Challenge یک بازی جدید می باشد که بازی در سبک بازی های مسابقه ای می باشد. امتیاز بازی تا کنون 4.5 از 5 می باشد. استودیو سازنده بازی Play With Games  می باشد که بازی را رایگان انتشار داده است.

Parker’s Driving Challenge شما در این بازی در نقش پارکر راننده وفادار بانوی پنه لوپه می باشید و داستان بازی را که سرتاسر هیجان و در سبک مسابقه ای می باشد را تجربه خواهید کرد. در این بازی شما باید ماموریت های خود را که شامل تعقیب و گریز و خنثی کردن نقشه شوم دشمنان از قبیل نقشه های شیطانی هود می باشد را به انجام رسانده و خنثی نمایید.

دانلود Parker’s Driving Challenge

ویژگی ها : 

  • ماموریت ها و رانندگی های بسیار هیجان انگیز
  • متوقف کردن نقشه های بسیار شوم هود
  • وجود داشتن بیش از 40 ماموریت رانندگی در بازی
  • روش های کنترل ماشین با برنامه ریزی
  • پیچ های متعدد،عوارض طبیعی موجود در بازی

معرفی بازی Parker’s Driving Challenge

Parker’s Driving Challenge یک بازی مسابقه ای بسیار هیجان انگیز را نمایش می دهد. شما در نقش راننده خانم پنه لوپه،آقای پارکر می باشید که باید وظایف و ماموریت های محوله خود را به درستی انجام دهید و همواره مراقب او باشید،نقشه های شیطانی هود را خنثی کنید. هود یکی از دشمنان و بدخواهان خانم پنه لوپه می باشد که همیشه با طراحی نقشه های شیطانی سعی در آسیب رساندن به او را دارد و شما نباید اجازه این کار را بدهید. شما باید مهارت بالای خود در رانندگی را اثبات کنید،با پارک کردن های عالی بدون خسارت رساندن به ماشین خانم پنه لوپه را خوشحال خواهید کرد،همچنین می توانید با راننده های دیگر تمرین کنید اما این را بدانید که هود هرگز بیکار ننشسته است و سعی در تصاحب جایگاه دارد و به هر راه و نقشه ی شومی متوسل خواهد شد. در این بازی شما با بیش از 40 مرحله و ماموریت های مختلف سر و کار خواهید داشت.