Parking Jam 3D

بازی Parking Jam 3D عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و معمایی است که توسط تیم توسعه Popcore Games طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب باید ماشین خود را در محیطی کوچک که یک پارکینگ است پارک کنید و یا بر عکس آن را از پارک خارج کنید.

زمان ترک پارکینگ فرا رسیده است، اما چرا اتومبیل های دیگران در راه شما قرار گرفته است؟ در بازی Parking Jam 3D برای خروج از پارکینگ شما باید آنها را جابجا کنید. اما دست نگه دارید این کار باید به ترتیب صحیح انجام شود، زیرا این پارکینگ های تنگ موانع زیادی دارند. شما باید معمای خروج خود از پارکینگ را حل کنید که در هر مرحله سخت تر و چالش برانگیز تر می شود.

ویژگی های بازی Parking Jam 3D

  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • طراحی بصری خوب
  • مراحل چالش برانگیز و متنوع
  • حجم کم برنامه
  • امکان اجرا به صورت آفلاین

بازی Parking Jam 3D عنوانی سرگرم کننده و دارای طراحی رنگارنگی است، شما مهارت های منطقی، تفکر انتقادی و دقت زمان خود را به چالش می کشید. تعداد زیادی رنگ و الگوی زیبا برای باز کردن قفل ماشین، برای نگه داشتن انگشتان شما وجود دارد. خارج کردن ماشین ها از پارکینگ و بیرون راندن آنها به جاده بسیار راضی کننده است.

بازی Parking Jam 3D عنوانی جذاب و چالش برانگیز در سبک بازی های معمایی و پازلی است که در آن باید خودرویی را از پارکینگی تنگ بیرون بیاورید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.