بازی پارک ماشین اندروید Parking Mania 2

نسخه دوم بازی

عرضه شده توسط Mobirate

Parking Mania 2 را از نسخه اول آن بسیاری از کاربران میشناسند و با آن آشنایی دارند. پارکینگ مانیا به عنوان یکی از محبوب ترین سری بازی های پارک ماشین اندروید شناخته می شود که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. این بار شاهد عرضه نسخه دوم همین بازی توسط استودیوی بازیسازی دیگری هستیم که قصد معرفی آن را در سایت ApkTops برای کاربران گرامی داریم!

parking-mania

ویژگی ها:

  • پارک کردن ماشین در مکان های مشخص شده
  • وجود ماموریت های متفاوت در طی بازی
  • استفاده از ماشین های مختلف برای بازی
  • انجام بازی در محیط های مختلف
  • وجود قدرت های متفاوت برای ماشین ها
  • گیم پلی بسیار جذاب و اعتیادآور
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

 

در بازی Parking Mania 2 باید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را بتوانید انجام دهید. به همین منظور باید از ماشین ها استفاده کرده و در طی مراحل مختلف ماموریت هایتان را با موفقیت پیش ببرید. برای مثال در مرحله ای شما باید با استفاده از تاکسی مسافری که دارید را در مکانی که برایتان در نظر گرفته شده است پیاده کنید و یا در مرحله ای دیگر باری که در وانت بار برایتان قرار داده شده است را بدون ریختن بار، در مکان تعیین شده پیاده کنید. با انجام دادن هریک از ماموریت ها می توانید مبلغی را به عنوان دستمز دریافت کنید که با دستمز خود امکان خریداری آیتم برای ماشین خود را خواهید داشت.

در این بازی در طی مراحل مختلف باید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. به همین منظور باید بتوانید سرعت عمل و همچنین مهارت رانندگی خود را تا سرحد ممکن افزایش دهید تا در مدت زمان مشخص شده بتوانید ماموریت خود را انجام دهید و بازی را پیش ببرید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام