PascalGUI (Pascal compiler)

برنامه نویسی پاسکال در گوشی با PascalGUI در اندروید

کسب امتیاز 4.7 از 5 در پلی استور

PascalGUI نام یک GUI/small-IDE برای کامپلایر freepascal می باشد. نرم افزار freepascal از پردازنده های ARM, x86 and MIPS پشتیبانی می کند.(در حال حاضر MIPS توسط این نرم افزار پشتیبانی نمی شود).

PascalGUI

ویژگی ها:

  • قابلیت نوشتن برنامه ها در محیط برنامه نویسی پاسکال در گوشی
  • اجرا کردن برنامه های نوشته شده در محیط پاسکال در گوشی
  • استفاده برای اهداف آموزشی یا تمرینی
  • قابلیت اجرای برنامه های نوشته شده در لینوکس

شما می توانید برنامه هایتان را بر روی گوشی نوشته و آنها را اجرا کنید. به دلیل استفاده این نرم افزار از کامپایلر Freepascal دارای ویژگی های کاملی است. PascalGUI می تواند برای اهداف آموزشی مورد استفاده قرار بگیرد یا می توانید از آن برای تمرین زبان برنامه نویسی پاسکال نیز استفاده کنید.

برخی از فایل های باینری که توسط PascalGUI استفاده شده اند تحت لایسنس GPL می باشند. شما می توانید سورس Freepascal مورد استفاده روی Freepascal SVN را دانلود کنید.

(اگر تصور می کنید لایسنس GPL توسط PascalGUI نقض شده است به سازنده برنامه با پست الکترونیکی n0n3m4@gmail.com ایمیل بدهید. سازنده به شما منابع Freepascal SVN را ارائه خواهد داد؛ در صورتی که خودتان نتوانید آن را دانلود کنید.)

PascalGUI شامل شبیه ساز پایانه اندروید می باشد که به شما امکان اجرای برنامه های ساخته شده در محیط لینوکس را خواهد داد.

راهنمای سریع:

در صورت یافتن هر گونه باگ یا مشکل در برنامه به سازنده ایمیل بزنید. n0n3m4@gmail.com

شما می توانید از نتایج کامپایل خروجی بگیرید. برای این کار کافی است compile را بفشارید و چند ثانیه نگه دارید.

برای Save as کردن کافی است چند لحظه دکمه save را بفشارید. برای اجرا با arguments روی دکمه Run فشار داده و آن را نگه دارید. برای دیدن فایل های اخیر روی دکمه Open چند ثانیه نگه دارید.