برنامه افزایش تمرکز و کاهش استرس PAUSE

فروش با قیمت 1.99 دلار در پلی استور

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops – درخواستی کاربران

این روزها کمتر کسی را می توان یافت که به دلیل مشغله های ذهنی و شغلی دارای تمرکز کامل باشد. همیشه شاهد وجود استرس در چهره بسیاری از افراد هستیم که به دلیل همین مشغله های ذهنی ایجاد می شود. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که می توانید با گوشی همراه خود این استرس را رها کنید و از طرفی تمرکز حواس خود را نیز افزایش دهید؟

PAUSE بر خلاف اپلیکیشن های مشابه که کابر تعاملی با برنامه نداشت، به صورت تعاملی ساخته شده است. شما با حرکت انگشت خود به روی صفحه نمایش و تماشای رنگ هایی که زیر انگشتان شما  جان می گیرند و همراهی موسیقی آرام بخش به آرامش می رسید. این برنامه در تست های پزشکی با نوار مغز روی داوطبان تست شده و نتیجه های بسیار خوبی گرفته است و به تازگی در play store منتشر شده است.

PAUSE

ویژگی ها:

  • ابزاری تعاملی برای به دست آوردن سریع تمرکز و دور کردن استرس
  • الهام گرفته از شیوه های کهن و باستانی
  • امکان دسترسی در هر مکان و زمانی
  • کاملا عملی و تست شده تحت تکنولوژی EEG

 

PAUSE برنامه ای بسیار جالب، کاربردی و تست شده می باشد که با استفاده از آن امکان افزایش حواس و تمرکز خود را خواهید داشت. این نرم افزار از شیوه های کهن علم باستان الهام گرفته است که با روشی کاملا نو و منحصر به فرد می تواند سبب افزایش تمرکز حواس شود. این برنامه برای این کار صفحه ی گوشی شما را به حالت مه آلود شبیه سازی می کند و شما باید با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه این مِه شبیه سازی شده را پاک کنید. این کار را شما می توانید هر زمان و در هر مکانی که خواستید انجام دهید تا باعث کاهش استرس های شما شود.