بازی بسیار زیبا و پر رمز و راز Pearl’s Peril: Hidden Object

گرافیک عالی و طراحی های منحصر به فرد
گیم پلی سرگرم کننده و بسیار چالش برانگیز در سبک بازی های Hidden Object
وجود صد ها پازل، ماجرا و مراحل فکری
دارای خط داستانی جذاب و ماجراجویانه
ارائه شده توسط استودیوی آلمانی Wooga

بازی های محبوب Hidden Object از زیرمجموعه بازی های ماجرایی و پازلی ، سبکی بسیار پر طرفدار و جذاب از بازی های مدرن امروزی می باشند که حالا با گستردگی بیشتر بازی های موبایلی، بیش از پیش به آن ها توجه شده است. در میان بازی های این سبک نمونه های جذاب و انقلابی زیادی وجود دارند. بازی بسیار زیبا و ماجرایی Pearl’s Peril: Hidden Object بی شک یکی از برترین آثار تولید شده در این سبک برای سیستم عامل های موبایلی می باشد که در این مطلب به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

pearls-peril

ویژگی ها :

 • طراحی های عالی همه بخش های بازی
 • طراحی بی نظیر و مثال زدنی اتمسفر مرموز بازی
 • وجود خط داستانی بسیار مجذوب کننده
 • وجود ده ها مرحله چالش برانگیز و پازلی
 • محتوای مرموز ، عجیب و البته هولناک
 • سبک محبوب بازی های Hidden Object
 • وجود دموها و کات سنس های گرافیکی بین مراحل
 • برخورد با دوستان و دشمنان مختلف
 • سفر به نقاط مختلف دنیا و حضور در مکان ها و موقعیت های مختلف
 • شخصیت پردازی های جذاب و حساب شده
 • وجود ماجراهای عاشقانه، دراماتیک و …
 • امکان مدیریت و شخصی سازی دهکده آرتمیس با کمک صدها آیتم گوناگون

معرفی و بررسی بازی Pearl’s Peril: Hidden Object

Pearl’s Peril: Hidden Object عنوانی بی نظیر و پر مخاطب از سری بازی های Hidden Object در سبک بازی های ماجرایی می باشد که توسط شرکت بازی سازی Wooga کشور آلمان تهیه و برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده است. این بازی به خاطر داشتن خط داستانی بسیار حرفه ای و همراه با ویژگی های بارزی همچون شخصیت پردازی های عالی توانست در مدتی کمی در بین بازی های مشابه به خوبی بدرخشد و هم اکنون به نوبه خود یکی از برترین های این سبک می باشد.

طبق داستان بازی Pearl’s Peril شما در نقش Pearl Wallace یک زن جوان اجتماعی و ثروتمند در دهه 1920 میلادی در نیویورک هستید که درست در بهترین روزهای زندگی، پدرش مرتکب خودکشی شده و جانش را از دست می دهد. با وجود اینکه همه شواهد خلاف این را نشان می دهند، اما Pearl در قلب خود احساس قدرتمندی دارد که پدرش خودکشی نکرده است و این ماجرا یک توطئه بوده است. او معتقد است پدرش به قتل رسیده!

حالا شما در نقش Pearl می بایست به جزیره Artemis جایی که خانواده Pearl زندگی می کنند سفر کرده و با پیدا کردن و کنار هم قرار دادن شواهد به دست آمده، سعی کنید تا به ماجرای پشت پرده دست پیدا کنید. شواهد و سرنخ هایی که پیدا می کنید، شما را به نقاط دیگری از جهان مثل فرانسه و آفریقا راهنمایی خواهند کرد. شما می بایست با مدارک به دست آمده به جواب برسید و توطئه مرگ پدر Pearl را ثابت کنید. در این سفر مهیج و البته خطرناک با دوستان و دشمنان زیادی برخواهید خورد. همچنین خط داستانی بازی شامل صحنه های رمانتیکی از روابط عاشقانه Pearl نیز می باشد.

سبک کلی بازی به صورت Hidden Object است. یعنی در مراحل مختلف شما در مکان هایی قرار دارید که می بایست به دنبال شواهد و سرنخ هایی بگردید که پنهان هستند. برای این کار باید تصویر منطقه مورد نظر را به خوبی اسکن کرده و هر چیز مشکوکی را بررسی کنید. همچنین گفتنیست که انتخاب ها و تصمیمات شما در روند بازی تأثیرگذار خواهد بود. در بخش فرعی گیم پلی بازی Pearl’s Peril می توانید با سرمایه گذاری و مدیریت و شخصی سازی جزیره آرتمیس، آن را به دوران شکوه گذشته اش بازگردانید.