Percentage Calculator

ماشین حساب درصد دار و پر امکانات Percentage Calculator

Percentage Calculator بهترین و سریعترین اپلیکیشن کاربردی در زمینه محاسبات ریاضی به ویژه محاسبات تخفیف ها، انعام ها، سودها و دیگر درصدها با امکانات بالا است که توسط شرکت Appovo برای اسمات فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با بهره گیری از این نرم افزار جالب، به‌راحتی میتوانید درصد های مختلف اعداد را در کمترین زمان ممکن به دست بیاورید.

Percentage Calculator

ویژگی های Percentage Calculator Premium

  • امکان محاسبه مقدار مالیات فروش، مالیات بر ارزش افزوده، محاسبات مدرسه ریاضیات و…
  • دارای ماشین حساب های ترکیبی از جمله ماشین حساب های تبدیل و رشد
  • دارای ماشین حساب بازرگانی قوی و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده
  • نمایش شاخص توده بدنی و درصد چربی در غذا برای کمک به سلامت
  • قابلیت محاسبه درصد های مختلف اعداد را در کمترین زمان
  • قابلیت تبدیل درصد به درصد و دقیق
  • امکان محاسبه سود مرکب، تورم، رشد تجمعی و …
  • دارای رابط  کاربری بسیار شیک و کاربر پسند

به یاد داشته باشید که در Percentage Calculator هر مقدار ورودی می تواند منبع و یا نتیجه یک محاسبه باشد، پس فقط مقادیری که می دانید را وارد کنید تا این ابزار قدرتمند باقیمانده یکی را محاسبه کند. از دیگر قابلیت های این نرم افزار مفید، میتوان به محاسبه مقدار مالیات فروش، مالیات بر ارزش افزوده، محاسبات مدرسه ریاضیات،امار، جبر، درصد چربی در مواد غذایی یا مواد لازم پخت و پز و … اشاره کرد.

گفتنی است که این اپلیکیشن حرفه ای علاوه بر دارا بودن ماشین حساب درصد دارای دو ماشین حساب جانبی دیگر در عنوان های ماشین حساب تبدیل یا همان تبدیل کسره ها و ماشین حساب رشد جهت محاسبه سود مرکب، تورم، رشد تجمعی، نرخ رشد مرکب سالانه و … است. که این امر خود نیز گامی اساسی در محبوبیت ان برداشته و توانسته به راحتی به یک ابزار ضروری و محبوب در میان هوادارنش تبدیل شود. این قابلیت ها در کنار رابط کاربری بسیار شیک و کاربر پسند همه ان چیزی است که این برنامه را از سایر نرم افزار های مشابه در نوع خودش متمایز ساخته است. چرا که کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و هیچ گونه نیازی به اموزش قبلی ندارد و برای کار با برنامه تنها کافیست درصد یا قیمت مورد نظر را وارد کرده و پاسخ سریع ان را ببینید.

[RoyalSlider Error] No post attachments found.