شاهکاری دیگر از تولید کننده‌ی بازی فروت کرفت

بازی زیبای پرسیتی – شکوه شهر پارسی

تهران، ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ – پرسیتی (Per.City)، دومین محصول استودیوی بازی‌سازی تاد (تولید کننده‌ی بازی فروت کرفت)، در کافه بازار برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شد.

پرسیتی یک بازی تفننی در سبک شهرسازی است که شما را به دوران هخامنشی برای زنده کردن پادشاهی پدریتان میبرد. عمق زیاد در محتوا و جریان بازی از طرفی و کیفیت طراحی المان‌های گرافیکی از سوی دیگر پرسیتی را نسبت به دیگر بازی های ایرانی متمایز میکند. از برداشت گندم، تولید آرد و پخت نان تا ساخت یک عمارت بزرگ همه و همه به دست بازیکنان سپرده شده است تا تجربه‌ی اداره و مدیریت دهکده فعلی و شهر آینده خود را داشته باشند و توسعه‌ی اقتصادی و تجارت را تجربه کنند.

percity پرسیتی

منصور جوادی مدیر تولید این بازی میگوید: «در قالب یک تیم پنج نفره بیش از یکسال و نیم بر روی این بازی کار کرده ایم. برای طراحی نقشه‌ی بازی و المان‌های گرافیکی بارها خودمان را ملزم کرده‌ایم که کارهای انجام شده را کنار گذاشته و از نو شروع کنیم تا به کیفیت مطلوب و شایسته‌ی کاربران ایرانی برسیم»

پرسیتی رایگان است و برای برخی از بخش‌های بازی، قابلیت خریداری الماس جهت سرعت بخشیدن به عملیات ساخت و ساز را فراهم کرده است. این بازی به دو زبان انگلیسی و فارسی طراحی شده است و به زودی نسخه‌ی ۱ (نسخه‌ی پایدار) خود را برای علاقه مندان منتشر خواهد کرد.

پرسیتی را از کافه بازار دریافت کنید.

سایت بازی: http://per.city

کانال تلگرام: https://telegram.me/percity

ایمیل: hello [at] per [dot] city

 

درباره استودیوی بازی سازی تاد :

تاد متشکل از جوانان حرفه‌ای و خلاق ایرانیست که گرد هم آمده‌اند تا بهترین بازی‌های ایرانی را توسعه داده و منتشر کنند. اولین بازی منتشر شده توسط این استودیو «فروت کرفت» نام دارد که بیش از یک میلیون بار دریافت شده است و همچنان پرطرفدارترین و پردرآمدترین بازی ایرانی کافه‌بازار محسوب می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با این استودیو به آدرس www.todco.ir مراجعه فرمایید.