بازی جذاب Perfect Shift

به همراه گرافیک خارق العاده
با گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز
سبک مسابقات Shifting ماشین سواری
نسخه معمولی + نسخه مود شده
به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

با کسب امتیاز 4.3 از 5 و نزدیک به 5 میلیون دانلود در گوگل پلی

با ظهور اتومبیل ها، از همان ابتدا فکر بشریت به سمت مسابقات و رقابت هایی که می توان با کمک از این وسیله نقلیه ایجاد کرد سوق پیدا کرد. طی صده ی اخیر شاهد برگزاری هزاران مسابقه کشوری و بین المللی با خودروها بوده ایم. کم کم با پیشرفت هر چه بیشتر صنعت خودروسازی، موضوعات مسابقات ماشین سواری نیز گسترش پیدا کرد. در دهه اخیر شاهد برگزاری مسابقات مختلف و مدرنی بوده ایم. مسابقاتی مثل مسابقات دریفت، درگ و … . یکی از این مسابقات جدید، مسابقات Shifting می باشد که در آن رانندگان به چالش سختی کشیده می شوند.

Perfect-Shift

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بسیار بالا
  • گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده
  • سبک مسابقات شیفتینگ
  • افکت های تصویری بی نظیر
  • نورپردازی و صداگذاری عالی
  • وجود بیش از 25 خودروی اسپرت
  • قابلیت مدیریت، ارتقاء، تجهیز و شخصی سازی خودروها
  • وجود لوکیشن های مختلف از جمله مسیرهای بیابانی، شهری و …
  • وجود بخش های متفاوت بازی مثل مسابقات عادی، تورنومنت، چالش های روزانه، زمانی و …

بازی Perfect Shift

بازی زیبا و جنجالی Perfect Shift یکی از سردمداران بازی های سبک شیفتینگ می باشد. این بازی توسط استودیوی Lextre کشور روسیه تهیه و برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. Perfect Shift در سبک مسابقات شیفتینگ، یکی از بازی های چالش برانگیز این روزها به شمار می رود. در این گونه مسابقات شما می بایست تمرکز خود را فقط بر روی یک بخش و آن هم شیفت کردن (تغییر دنده) قرار دهید. برای این کار لازم است تا آنقدر ماهر شوید که زمان مناسب برای این کار را متوجه شوید.

شیفت کردن های اشتباه می تواند به Late Shift و یا Early Shift منجر شود که هر دو در حرکت صحیح و افزایش تساعدی سرعت اثر منفی می گذارد. در صورتی که خیلی دیر یا خیلی زود دنده عوض شود، حتی ممکن است موتور ماشین از کار بی افتد. پس اولین نکته در رابطه با این مسابقات، توجه به زمان دقیق می باشد. در بازی Perfect Shift نیز همین قاعده دنبال می شود. شما می بایست فقط و فقط به زمان دقیق شیفت کردن فکر کنید. اگرچه تمرکز اصلی شما باید روی افزایش دنده باشد، گاهی اوقات لازم است دنده را کاهش دهید.

در بازی Perfect Shift شما به عنوان راننده ماشین های اسپرت که به رقابت با دیگر رانندگان می پردازد ایفای نقش می کنید. خودروی شما در یک مسیر مستقیم حرکت می کند و کاری که شما باید بکنید این است که دنده ماشین را به موقع کم یا زیاد کنید. برای این کار باید به دور موتور دقت کنید و زمانی که دور موتور به مقدار کافی برای تغییر دنده رسید، باید دنده را افزایش دهید.

شاید با خواندن این توضیحات به فکر این افتاده باشید که این بازی چقدر ساده است! اما واقعیت این نیست! درست مثل سری بازی های درگ (شتاب) که خیلی ساده به نظر می رسند، این بازی هم در اولین نگاه ساده می باشد. اما چالش شما از مراحل بالاتر و در رویارویی با رقبای جدی رقم می خورد. جایی که کوچک ترین اشتباه شما باعث باختتان خواهد شد. در این مواقع، دقت به میلی ثانیه ها نیز حائز اهمیت خواهد بود.

بازی Perfect Shift گرافیک بسیار عالی دارد. طراحی ها تماماً سه بعدی و جزئیات گرافیکی و تکسچرها بسیار حرفه ای انجام شده اند. نمای بازی از کنار (پشت یا جلو) می باشد. شما می توانید با کسب امتیاز و پول بیشتر ماشین های بهترین تهیه کنید. همچنین، می توانید از بخش تیونینگ، بهترین ارتقاءهای ممکن را بر روی خودروی خود اعمال کنید. برای مثال می توانید موتور خودروی خود را تغییر داده یا بهینه کنید. جدا از بخش ارتقاء می توانید ماشین خود را شخصی سازی کرده و از رنگ های مختلف برای بدنه آن ها استفاده کنید.