برنامه قدرتمند و کامل ویرایش تصاویر Perfectly Clear

فروش با قیمت 2.2 دلار و بیش از 500 هزار خرید با کسب امتیاز 4.4 در گوگل پلی

<<پیشنهاد ویژه برای علاقه مندان به ویرایش تصاویر>>

شاید بارها برای شما نیز پیش آمده باشد که توسط دوربین گوشی همراهتان عکس گرفته باشید اما تصور کنید که عکس شما آن کیفیت و وضوحی که مد نظر دارید را نداشته باشد. در چنین شرایطی می توانید از برنامه هایی که مخصوص ویرایش تصاویر عرضه شده است استفاده کنید و رنگ لعابی جدید به عکس هایتان بدهید. این بار در سایت ApkTops یکی از بهترین و کامل ترین برنامه های ویرایش عکس در اندروید با نام Perfectly Clear را برایتان آماده کرده ایم که می توان بدون تردید آن را در زمره برترین ویرایشگرهای اندروید قرار داد.

Perfectly-Clear

ویژگی ها :

  • امکان تغییر سایز عکس به اندازه دلخواه
  • امکان تغییر محل ذخیره سازی
  • امکان به اشتراک گذاری تصاویر
  • رابط کاربری بسیار زیبا و جذاب
  • امکان تغییر روشنایی کل عکس یا قسمت هایی از عکس
  • دارای افکت های بسیار زیبا و جذاب برای عکس

 

اگر بگوییم برنامه Perfectly Clear می تواند معجزه کند! به هیچ عنوانی دروغ نگفته ایم. با استفاده از این نرم افزار می توانید با تصاویری که گرفته اید کاری کنید که به تصاویری خیره کننده و جذاب تبدیل شوند. برنامه Perfectly Clear امکان تنظیم نور بخش یا کل تصویر را دارد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با تنظیم کردن نور تصاویر خود جلوه های بی نظیری به آن اضافه کنید. البته توجه داشته باشید که تنظیم نور در برنامه Perfectly Clear بسیار واقعی انجام می شود و نه تنها تصاویر شما خراب نخواهد شد، بلکه شاهد به وجود آمدن تصاویری شگفت انگیز نیز خواهید بود. با استفاده از برنامه Perfectly Clear میتوانید اندازه تصاویر را نیز تغییر دهید. همانطور که میدانید تصاویری که توسط دوربین گوشی همراه می گیرید دارای اندازه بسیار بزرگی هستند، اما اگر می خواهید با تغییر سایز این تصاویر، حجم آنها را نیز کاهش دهید، برای این کار میتوانید از Perfectly Clear نیز استفاده کنید.

در برنامه Perfectly Clear افکت های بسیار شگفت انگیزی قرار گرفته است. با استفاده از این افکت ها امکان خلق جلوه های بی نظیری را خواهید داشت و می توانید تصاویر خود را از حالت ساده و خشک در بیاورید. افکتهای برنامه Perfectly Clear در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند که می توانید افکت مورد نظرتان را به سادگی انتخاب کرده و برای تصاویر اعمال کنید.