بازی اندروید شب بی پایان Phantasmat: Endless

عرضه شده توسط کمپانی Big Fish Games

فروش با قیمت 5 دلار در سایت پلی استور!

+ به همراه تریلر رسمی بازی در آپارات

Big Fish Games یکی از مطرح ترین استودیوهای بازیسازی می باشد که سالهاست در زمینه عرضه بازی های مختلف دست داشته و تاکنون عنوان های متعددی نیز عرضه کرده است. این کمپانی، قبلا در زمینه بازی های فلش که با فرمت SWF شناخته می شدند نیز بسیار مشهور بوده است و کارنامه ای موفق در زمینه عرضه بازی های SWF دارا می باشد. در زمینه بازی های اندرویدی نیز همین کمپانی تاکنون عنوان های متفاوتی را عرضه کرده است که اکثر آنها در زمینه اشیا مخفی بوده اند. این بار نیز قصد معرفی یکی از جدیدترین عنوان های عرضه شده توسط همین استودیوی بازیسازی را داریم که با سبک اشیای مخفی عرضه شده است.

Big-Fish-Games 

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی فکری/ترسناک
  • پیدا کردن جواب معماهای مختلف
  • انجام بازی در محیط های مخوف
  • مشاهده آیتم های گوناگون در بازی
  • دارای صداگذاری بسیار عالی و پیشرفته
  • گرافیک اچ دی خیره کننده
  • یافتن راز مربوط به حادثه 50 سال پیش!

 

داستان بازی Phantasmat: Endless در مورد پدری است که دخترش را در بازی گم کرده است و شما نیز به عنوان همین پدر، بازی را انجام می دهید. داستان از آنجا شروع می شود که پدر و دختر با ماشین خود به گردش می روند اما در راه با درختی تصادف می کنند و هنگامی که پدر به هوش می آید متوجه می شود که دخترش ناپدید شده است و همین باعث می شود که اتفاقات بعدی بازی رخ دهد و روند بازی شروع شود. به همین منظور شما در نقش پدرِ دختر در بازی باید بتوانید معماهایی که برایتان در نظر گرفته شده است را حل کنید و به این منظور باید اشیا مخفی درون بازی را بیابید. در بازی هزاران شی مخفی شده وجود دارد که باید با توجه به روند بازی و راهنمایی که برایتان قرار گرفته، بتوانید آنها را بیابید و راز اصلی بازی را فاش کنید و در نهایت دختر گم شده را پیدا کنید.

Phantasmat: Endless دارای گیم پلی نسبتا ترسناکی می باشد که مرموز بودن درون مایه های آن، باعث شده است تا یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده را طراحی کنید. در این بازی شما محیط های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد که باید اشیا مخفی شده درون آنها را بیابید. وجود گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده یکی از نقطه های حذف بازی “شب بی پایان” به حساب می آید که به طور حتم باعث جلب توجه شما خواهد شد. صداگذاری حرفه ای در زمینه بازی، گیم پلی بازی را هرچه بیشتر واقعی کرده است تا تجربه ای بی نظیر را برایتان رقم بزند!