اضافه کردن کپی رایت به تصاویر با Photo Watermark

نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

اگر طراح گرافیک باشید حتما می دانید که ممکن است افراد سودجو طرح های ایجاد شده توسط شما را به سادگی با نام خود معرفی کنند. به همین دلیل بهتر است برای جلوگیری از این قضیه، بر روی عکس های خود کپی رایتتان را قرار دهید تا هرکس با دیدن عکس مورد نظر، بداند که در حال مشاهده نمونه کار شما است. به این منظور می توانید از برنامه هایی که به منظور قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر عرضه شده اند، استفاده کنید.

Photo-Watermark

ویژگی ها:

  • اضافه کردن واترمارک به عنوان کپی رایت
  • قابلیت اضافه کردن متن دلخواه
  • امکان اضافه کردن عکسی دیگر به عنوان واترمارک
  • ذخیره کردن عکس ها بعد از اضافه کردن آرم

 

برنامه Photo Watermark این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید واترمارک دلخواه خود را بر روی تصاویر قرار دهید. با کمک این برنامه می توانید از آرم یا نوشته یا حتی عکسی دیگر بر روی نمونه کارهایتان استفاده کنید تا دیگر هیچ کس نتواند آن را با نام خود منتشر کند. این نرم افزار برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است و با نصب کردن آن در گوشی می توانید به سادگی کپی رایت خودتان را بر روی عکس ها قرار دهید. در ادامه می توانید این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام