نرم افزار عکاسی PhotoFunia 

PhotoFunia یک شاهکار است! نرم افزاری فوق العاده کاربردی و بی نظیر که توسط آن قادر خواهید بود عکس ها و چهره خود را  به صورت کاملا طبیعی در تابلو ،  بیلبورد ، دیوار ،  بوم نقاشی و …. قرار دهید . کافیست چهره خودتان را به این نرم افزار بدهید  PhotoFunia به طور اتوماتیک و کاملا هوشمندانه بهترین حالت قرار گرفتن تصویر و چهره شما را در عکس مورد نظر حساب کرده و از عکس مورد نظر شما یک اثر هنری می سازد!

photofunia_cover

نکته ای که در استفاده از این نرم افزار می بایست به آن توجه کنید این است که عکس خودتان را نباید کوچک و یا قسمتی از آن را Cut و به عبارتی ببرید. عکس هایتان را به صورت کامل به نرم افزار بدهید ، خود نرم افزار به صورت اتوماتیک از چهره شما در عکس مورد نظر یک اثر هنری خارق العاده می سازد . این برنامه  دارای 340 افکت و طرح آماده است که می توانید از آن ها استفاده کنید .

PhotoFunia یک نرم افزار آنلاین است و جهت کار با این نرم افزار نیازمند اینترنت خواهید بود. کافیست افکت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس تصویر خود را به برنامه بدهید و منتظر شوید تا افکت بر روی تصویر شما اعمال شود.

تصاویر ساخته شده را می توانید ذخیره کنید و یا براحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام