تغییر اندازه تصاویر در گوشی با Pic Resizer

فروش با قیمت 1.69 دلار در پلی استور

به احتمال زیاد بارها برایتان پیش امده است که قصد داشته اید سایز یک تصویر را تغییر داده و آن را بزرگ تر یا کوچک تر کنید. معمولا تغییر سایز تصاویر به صورتی که آن تصویر به اندازه ای مشخص در بیاید، در گوشی به صورت پیش فرض، انجام شدنی نیست. برای همین ممکن است که به دنبال برنامه ای باشید که با استفاده از آن بتوانید به سادگی و تنها با چند بار کلیک کردن در گوشی، تغییرات سایز را انجام دهید. این بار در ای پی کی تاپز یکی از همین برنامه ها با نام Pic Resizer را برایتان اماده کرده ایم که به شما امکان تغییر سایز تصویر به سایز دلخواهتان را می دهد.

Pic-Resizer

ویژگی ها:

 • پشتیبانی از انواع البوم ها و تصاویر مختلف بدون محدودیت در سایز فایل ها
 • شخصی سازی کامل ابعاد تصاویر
 • تغییر دهنده سایز تصاویر و چرخاندن تصاویر به صورت خودکار بر اساس برچسب EXIF
 • قابلیت کنترل بر روی حجم تصاویر با فشرده سازی آنها و مدیریت کیفیت عکس ها
 • بازگشت به تصویر اولیه تنها با یک کلیک در صورت نیاز!
 • به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، توئیتر، پیکاسا و …

 

Pic Resizer نرم افزاری قدرتمند برای تغییر سایز تصاویر در گوشی های موبایل می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر یا آلبوم هایتان را در گوشی به اندازه های دلخواه در بیاورید. این کار با استفاده از تغییر سایز تصویر انجام خواهد شد که می توانید برای آن، سایز مورد نظرتان را برای تصویر وارد کنید تا تصویر مذکور به همان سایزی که شما می خواهید در بیاید.

نسخه حرفه ای این نرم افزار، هیچ گونه محدودیتی از جهت تعداد تصاویر برای تغییر سایز ندارد و در ان می توانید به هر تعدادی که می خواهید، تصاویرتان را تغییر سایز داده و ابعاد انها را تغییر دهید. شما می توانید کیفیت خروجی تصاویر را خودتان تعیین کنید. این برنامه دارای قابلیتی می باشد که با استفاده از ان میتوانید تصاویر خود را فشرده کنید تا تصاویر با حجم کمتری در اختیارتان قرار بگیرد. در آخر می توانید تصویر را در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام و … با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نکته:

 • نسخه رایگان این برنامه، تنها قابلیت تغییر سایز 5 تصویر را دارا می باشد. اما نسخه حرفه ای این نرم افزار، قادر به ویرایش تعداد نامحدود تصاویر می باشد. نسخه ی اماده شده در ای پی کی تاپز، نسخه حرفه ای این نرم افزار می باشد.

آموزش استفاده از برنامه:

 1. از طریق بارگذار برنامه Pic Resizer تصویر یا آلبوم های مورد نظرتان را انتخاب کنید و به برنامه وارد کنید.
 2. دکمه resize را لمس کنید.
 3. اندازه مورد نظرتان را برای تصویر مذکور انتخاب کنید.
 4. تمام شد!