بازی جذاب و استراتژیکی دزدان دریایی و معامله گران طلا Pirates and Traders: Gold

همانطور که میدانید دزدان دریایی همیشه به دنبال طلا ها هستند و شما در Pirates and Traders: Gold در نقش یک دزد دریایی و به عنوان کاراکتر اصلی بازی ایفای نقش میکنید و باید کشتی و خدمه خود را به سمت بندرگاه ها هدایت کنید و به دنبال ذخائر بی نهایت طلا بگردید. در این میان نیز میتوانید در بندر های مختلف، اجناسی را خرید و فروش کنید و تجارت خوبی برای خود ایجاد کنید. این بازی از استودیو بازی سازی MicaBytes برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و عرضه شده است.

Pirates and Traders: Gold

ویژگی ها:

  • بیش از ۲۰ نوع امکانات مختلف ساخت و ارتقا
  • امکان خرید و ساخت انواع کشتی های تاریخی
  • دارای سیستم نقش افرینی در ۳ حالت پیشرفت و بیش از ۲۰ مهارت
  • امکان سفر از سواحل به سواحل های دیگر
  • امکان خرید و فروش اجناس در بندر های مختلف
  • گیم پلی اعتیاد اور به همراه صدا گذاری قابل قبول

 

Pirates and Traders: Gold سبک استراتژی و نقش افرینی دارد که در منطقه کارائیب رخ می دهد و با گیم پلی اعتیاد اور و طراحی ساخت زیبایی که دارد توانسته به عنوان یک بازی محبوب در دنیای بازی های استراتژی شناخته شود. سیستم نقش افرینی در ۳ حالت پیشرفت و بیش از ۲۰ مهارت از ویژگی های شاخص این بازی به شمار میرود. سفر از سواحل به سواحل های دیگر، حمله به دشمنان و کنترل امور کشتی کارهایی است که شما باید در این بازی انجام دهید. سفارشی کردن کشتی خود با بیش از ۲۰ نوع امکانات مختلف ساخت و ارتقا در کنار خرید انواع کشتی های تاریخی میتواند شما را ساعت ها سرگرم خود کند.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام